Na Marlenę z "Rolnika..." spadł hejt. Ale niewiele osób wiedziało o jej dramatycznej sytuacji rodzinnej. Dziewczyna zabrała głos

W najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony" bierze udział Marlena, której zachowanie nie za bardzo podoba się widzom. Wielu jednak stanęło w jej obronie. Tłumaczą, że wszystko wynika z tego, że ma ciężką sytuację w domu.
Zobacz wideo

Najnowsza edycja programu "Rolnik szuka żony" budzi sporo emocji. Przede wszystkim za sprawą jednego z uczestników, który nie wybrał żadnej kandydatki i przez to nie pojawił się w ostatnim odcinku. Krytyka widzów spadła także na jedną z zaproszonych kobiet, Marlenę, która walczy o serce Seweryna. Uważają, że 22-latka jest zarozumiała i zakochana w sobie oraz zachowuje się nie w porządku w stosunku do innych dziewczyn.

Zobacz też:  "Rolnik szuka żony". 22-letnia Marlena oczarowała Seweryna i zniechęciła widzów. "Odrobina skromności nie zaszkodzi"

"Rolnik szuka żony". Widzowie stają w obronie Marleny

Jednak spora grupa fanów programu nie zgadza się z krytyką Marleny. Na Facebooku założono nawet grupę broniącą uczestniczki, która nosi nazwę: "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony" i powstała bez udziału 22-latki. Jak na razie lubi ją ponad 200 osób. Na tablicy pojawił się dość mocny wpis, w którym jeden z użytkowników Facebooka zaapelował do innych, żeby bronili Marleny przed hejtem. Próbował uświadomić im, że jeśli nie powstrzymają fali krytyki, może się to wszystko źle skończyć:

Brońcie Marleny, bo ten hejt doprowadzi do jakiejś tragedii i zniszczy tą dziewczynę. Wyzywanie jej od s*k, od dzi*ek, d*podajek za to, że się uśmiecha cały czas i powiedziała, że chce mieć kochanego męża, pięcioro dzieci oraz że przyjechała pomóc Sewerynowi w gospodarstwie. Każde z jej słów to powód do ataku i szydzenia. Zatrzymajmy nienawiść. Zostawcie tą dziewczynę w spokoju! - czytamy.

Co więcej, sprawa została już zgłoszona do adwokata i administratorzy zapowiadają, że hejterzy mogą spodziewać się pozwów.

Internauci, którzy stanęli w obronie Marleny, skontaktowali się z jej znajomymi. Dowiedzieli się oni o ciężkiej sytuacji życiowej uczestniczki, która zmaga się z chorobą mamy. Pojawiają się też głosy, że internauci piszą negatywne opinie, żeby po prostu zniszczyć jej życie. 

Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma czwórkę rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku - zdradzili.

Marlena doceniła gest internautów i udostępniła na swoim profilu grupę. Przy okazji podziękowała za wsparcie:

Nie wiem, kto założył ta stronę, ale bardzo dziękuję osobie, bądź grupie, która to założyła. By bronić mojego dobrego imienia w tym okropnym i kłamliwym hejcie. Ślicznie dziękuję.

A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (106)
Na Marlenę z "Rolnika..." spadł hejt. Ale niewiele osób wiedziało o jej dramatycznej sytuacji rodzinnej. Dziewczyna zabrała głos
Zaloguj się
 • Gość: Kasia

  Oceniono 44 razy 18

  Czy mama jest nieubezpieczona ze płaci za chemioterapię?
  Po drugie wywlekanie tak osobistych rzeczy jak choroba bliskiej osoby na forum publiczne jest w moim odczuciu niesmaczne. Ale dziewczyna zyskała rozgłos-może w tym wszystkim o to chodzi. Już niedługo będzie pewnie reklamowała "heloł bodi" na instagramie -zakład? : )

 • Gość: Milka

  Oceniono 33 razy 17

  Szczerze? Normalna dziewczyna, ładna z twarzy ale żeby piękność jakaś szczególna to nie. A figura nieciekawa, niewysoka ani tyłka ani cycka. Ktoś założył taka stronę i ma jej prywatne zdjęcia ? No faktycznie nie miała nic z tą stroną wspólnego.

 • Gość: Batman

  Oceniono 31 razy 15

  Ma się za taką piękna a szuka męża w durnym programie? W realu nie może znaleźć ? Dziwne.

 • Gość: Ja

  Oceniono 21 razy 11

  Tragedia, nieszczęście uczą pokory czego u tej kobiety nie widzę. Przykre, że broni się najsilniejszym pociskiem czyli choroba matki.Skoro ma taka tragedię w domu to ma ochotę na zabawę? Są sprawy o których się nie mówi bo się nawet nie chce.

 • Gość: 67

  Oceniono 19 razy 11

  Ale się ośmiesza tymi profilami nie ona nie ma nic z nimi wspólnego, biedna myślała że będzie super Star a ludzie widzą jej wredny charakter i komentują

 • Gość: Aga

  Oceniono 16 razy 8

  Czyżby znalazła drogę do kasy u Seweryna i dlatego zgłosiła się do programu. Dziwne to wszystko taka tragedię ma w domu a zabiera tylek i jedzie do programu. Duzo znaków zapytania w historii tej dziewczyny

 • Gość: 67

  Oceniono 9 razy 5

  Jaka biedna teraz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX