Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos po odpadnięciu Rafała Szatana z "TzG". Takie słowa chciałby usłyszeć każdy mąż

Z "Tańca z Gwiazdami" odpadł Rafał Szatan. Jego żona, Barbara Kurdej-Szatan, która również wzięła udział w 10. edycji show, wspiera męża na Instagramie.

Za nami drugi odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Z programem jako pierwsza pożegnała się Reni Jusis, która była typowana na faworytkę. Teraz swój udział zakończył Rafał Szatan oraz Lenka Klimentowa. Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z tą decyzją i uważa, że jej mąż nie powinien teraz odpaść.

"Taniec z Gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan wspiera Rafała Szatana

Na Instagramie dodała ich wspólne zdjęcie oraz napisała kilka słów od siebie. Wpis zaczęła od wyznania miłości mężowi oraz pochwalenia go za umiejętności taneczne.

Kocham Cię, Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny - zwróciła się do niego.

Następnie skupiła się na tym, że nie zgadza się z tym, że to on odpadł z programu.

Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z dzisiejszymi ocenami jury. Nie czaję. To po prostu telewizja. Jestem z Ciebie ogromnie dumna - dodała.

Wsparcie okazali im fani, którzy poparli Barbarę Kurdej-Szatan. Zdaniem niektórych to właśnie Rafał powinien wygrać Kryształową Kulę. Jednak szanse na to ma dalej aktorka, która na parkiecie tańczy z Jackiem Jeschke. A Wy co uważacie? Myślicie, że Szatan faktycznie nie powinien odpaść?

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o udziale w "TzG":

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (84)
Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos po odpadnięciu Rafała Szatana z "Tańca z Gwiazdami". Takie słowa chciałby usłyszeć każdy mąż
Zaloguj się
 • starveling

  Oceniono 24 razy 14

  Zbyt duża waga została przypisana do SMSów i głosowania internetowego, przez co program stał się prawie wyłącznie plebiscytem popularności. O ile pamiętam, takich spektakularnych wpadek w edycjach TVNu nie było.

 • bindin

  Oceniono 14 razy 12

  Program pod publike, nie ma nic wspolnego z poziomem tańca.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  W tym programie chodzi o ",kasę".
  Kogo obchodzi ,jak kto tańczy. Taki program.

 • Gość: Bartosz

  Oceniono 8 razy 8

  Lenka jest najfajniejszą osobą jaką widziałem w tv. Jej oczy zawsze się śmieją. Ma uroczy wyraz twarzy. Oboje z mężem pasują do siebie. Chciałbym zobaczyć ich wspólny taniec. I tak, dwa małżeństwa się rozstał z tańcem:-)

 • 1moco2

  Oceniono 10 razy 8

  Brakuje tylko, żeby wygrał kryształową kulę jakiś kołek współzawodniczący w finale z jakąś sztachetą, otrzymujący w finale oceny sędziowskie na poziomie 1 albo góra 2! Ale chyba ku temu idzie.

 • Gość: patrotka

  Oceniono 9 razy 7

  Mnie to nie zalezy na tym czy on wygra czy odpadl

 • Gość: winotam

  Oceniono 12 razy 6

  Po pierwszym odcinku powiedziała "idziemy się nawalić" ,ciekawe jak było teraz bo okazja raczej marna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX