Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos po odpadnięciu Rafała Szatana z "TzG". Takie słowa chciałby usłyszeć każdy mąż

Z "Tańca z Gwiazdami" odpadł Rafał Szatan. Jego żona, Barbara Kurdej-Szatan, która również wzięła udział w 10. edycji show, wspiera męża na Instagramie.

Za nami drugi odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Z programem jako pierwsza pożegnała się Reni Jusis, która była typowana na faworytkę. Teraz swój udział zakończył Rafał Szatan oraz Lenka Klimentowa. Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z tą decyzją i uważa, że jej mąż nie powinien teraz odpaść.

"Taniec z Gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan wspiera Rafała Szatana

Na Instagramie dodała ich wspólne zdjęcie oraz napisała kilka słów od siebie. Wpis zaczęła od wyznania miłości mężowi oraz pochwalenia go za umiejętności taneczne.

Kocham Cię, Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny - zwróciła się do niego.

Następnie skupiła się na tym, że nie zgadza się z tym, że to on odpadł z programu.

Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z dzisiejszymi ocenami jury. Nie czaję. To po prostu telewizja. Jestem z Ciebie ogromnie dumna - dodała.
 

Wsparcie okazali im fani, którzy poparli Barbarę Kurdej-Szatan. Zdaniem niektórych to właśnie Rafał powinien wygrać Kryształową Kulę. Jednak szanse na to ma dalej aktorka, która na parkiecie tańczy z Jackiem Jeschke. A Wy co uważacie? Myślicie, że Szatan faktycznie nie powinien odpaść?

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o udziale w "TzG":

Zobacz wideo

AW