Jessica Mercedes na Tygodniu Mody w Mediolanie. Stylówki stylówkami, ale nagranie z Katie Holmes rozbawiło nas do łez. Tę minę zrobiła na jej widok

Jesscica Mercedes przebywa na Milan Fashion Week, gdzie trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Na InstaStories zdaje relację ze swojego pobytu.

Jessica Mercedes z racji swojego zawodu i zainteresowań bywa na najważniejszych wydarzeniach w świecie mody. Tym razem przebywa na Milan Fashion Week, gdzie towarzyszą jej znajomi, w tym m.in. Karla Gruszecka, stylistka polskiej edycji "Vogue'a". Na Instagramie pokazała nagrania z pokazów. Na jednym z nich spotkała Katie Holmes.

Jessica Mercedes na Milan Fashion Week

Aktorka została ujęta na InstaStories blogerki, gdy ta nagrywała Gruszecką. Z reakcji aktorki, która dość dziwnie spojrzała na Polki, zażartowała nawet Mercedes:

Spotkałam po pokazie Katie Holmes, która nas niemiło zmierzyła wzrokiem. Ach te dziewczyny. Katie pozazdrościła po prostu Karli najmodniejszego płaszcza na tę jesień - napisała.

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy Jessica spotkała zagraniczną gwiazdę na jakimś wydarzeniu. Jednak nie przypominamy sobie, żeby któraś w taki sposób zareagowała na jej widok. Co więcej, jesteśmy zaskoczeni reakcją Katie Holmes, która sprawia zawsze wrażenie osoby bardzo sympatycznej. Zobaczcie to nagranie i oceńcie sami:

Zobacz wideo

AW