Jessica Mercedes ma nowego chłopaka? Przyłapano ich na pocałunkach. To znany muzyk

Jessica Mercedes została przyłapana przez paparazzi na romantycznych pocałunkach z tajemniczym mężczyzną. Udało nam się ustalić, kim jest. Okazuje się, że to znany muzyk - członek zespołu The Dumplings.

Jessica Mercedes ma nowego partnera? Paparazzi przyłapali blogerkę modową na czułych pocałunkach z członkiem zespołu The Dumplings. Czy oznacza to, że Jakub Karaś to nowy partner Jessiki?

Jessica Mercedes i Jakub Karaś są parą?

Paparazzi przyłapali parę na pocałunkach wieczorową porą. Zdjęcia, zrobione na warszawskim Pl. Zbawiciela, wskazują na coś o wiele więcej, niż przelotną znajomość, co możecie zobaczyć w naszej galerii > > >. Jessica Mercedes i Jakub Karaś z zespołu The Dumplings są ponoć parą już od pewnego czasu, jednak do tej pory blogerka modowa raczej ukrywała swoje uczucie. Parę widziano razem już na festiwalu Open'er.

Zdjęcia z wieczornego wypadu na miasto wzbudziły falę komentarzy i zachwytów. Na zdjęciach widać, że para czuje się bardzo swobodnie i jeśli wcześniej Jessica i Jakub unikali mediów, to teraz albo ich nie zauważyli, albo zwyczajnie przestali się przejmować. I pięknie, niech uczucie kwitnie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.