Katarzyna Skrzynecka jako modelka w obcisłej bluzce i eleganckich spodniach. Teraz widzimy, ile kilogramów straciła. Co za zmiana!

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się niedawno na Wielkim Finale akcji #modanarecykling!, który został zorganizowany z okazji jubileuszowej edycji akcji "Sprzątanie Świata". Aktorka miała na sobie obcisłą kreację, która podkreśliła jej nową figurę.

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni się odchudza. Stosuje dietę i unika takich produktów jak m.in. mięso, sery czy ryby. Schudła już kilkanaście kilogramów, a jej sylwetka mocno się zmieniła. Aktorka jest znacznie smuklejsza, a największą zmianę widać w jej górnych partiach ciała oraz na brzuchu. O jej nowym sposobie odżywiania przeczytacie TUTAJ.

Zobacz też:  Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Skrzynecka jako modelki. Na ściance nie zabrakło ciężarnej gwiazdy "Projekt Lady"

Katarzyna Skrzynecka coraz szczuplejsza

Aktorka niedawno pojawiła się na pokazie mody, gdzie pojawiła się w sukni ze zużytych dyskietek komputerowych. Obcisły materiał podkreślił jej świetną figurę. Nie da się ukryć, że Katarzyna Skrzynecka przeszła przeszła spektakularną metamorfozę. Nic dziwnego, że zwrócili na to uwagę także jej fani, którzy zostawili wiele miłych komentarzy, w których komplementują jurorkę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Pani Kasiu, wygląda pani tak obłędnie i pięknie, że nie mogę się napatrzeć.
Kwitnie pani.
Cudownie pani w rozmiarze mniejszym - piszą.
 

Nie da się z nimi nie zgodzić. Faktycznie, Katarzyna Skrzynecka udowodniła, że ma bardzo silną wolę. I jak na razie nic nie zapowiada, żeby miała wrócić do poprzedniej wagi.

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa swojej radości z powodu niższej wagi:

Zobacz wideo

AW