Kolczyki księżnej Kate stały się hitem. Kosztują zaledwie... 8 funtów. Można je kupić w popularnym sklepie internetowym

Księżna Kate w maju pojawiła się w kolczykach, które chciały mieć w swojej kolekcji fanki jej stylu. Okazało się, że tym razem żona księcia Williama postawiła na dość tanią (jak dla niej!) biżuterię.

Księżna Kate nie bez powodu jest nazywana ikoną mody. Jej stylizacje zawsze są perfekcyjne, a ona wyglądała świetnie zarówno w projektach od drogich projektantów, jak i w rzeczach z popularnych sieciówek. Po każdym jej wyjściu magazyny rozpisują się, skąd miała poszczególne elementy garderoby. Nie musimy chyba dodawać, że od razu szybko zostają one wykupione.

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Zobacz jej ulubione zestawy:

Zobacz wideo

Księżna Kate w kolczykach za 8 funtów

Nie inaczej było po tym, jak kilka tygodni temu w mediach pojawiły się zdjęcia rodziny królewskiej, wykonane w ogrodzie. Oczywiście i tym razem stylizacja księżnej Kate została rozłożona na czynniki. Jak się okazało, miała wtedy na sobie delikatne kolczyki Accessorize , które w popularnych sklepie internetowym kosztują 8 funtów. Model szybko został wykupiony, jednak teraz znowu można go dostać. 

Jak wiadomo, księżna Kate uwielbia kupować w sieciówkach. Uwielbia zwłaszcza Zarę, z której pochodzi większość jej "tańszych" sukienek. Oprócz tego uwielbia niedrogie dodatki, które łączy z projektami od ulubionych projektantów. Udowodniła to, gdy do bardzo drogiej sukni od Rolanda Moureta założyła naszyjnik ze sztucznych kryształów z Zary za 99 zł. 

AW

Więcej o: