Dagmara z "Królowych życia" na starym zdjęciu. Nie miała wtedy jeszcze blond włosów. Internauci: Jaka ładna byłaś kiedyś

Dagmara z "Królowych życia" dodała na Instagramie zdjęcie syna. Jednak uwagę zwraca głównie to zdjęcie, które wisi na ścianie. Zostało one zrobione kilka lat temu, gdy Conan był jeszcze małym chłopcem.

Pomimo tego, że syn Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" jest już dorosłym mężczyzną, jego mama dalej jest w stosunku do niego bardzo opiekuńcza. Na profilu na Instagramie chętnie dodaje jego zdjęcia. Na jednym z nich możemy zobaczyć, jak "królowa życia" wyglądała w przeszłości. Nie da się nie zauważyć, że trochę się zmieniła.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pochwaliła się synem. Conan nie jest już małym chłopcem. Teraz robi formę na siłowni. "Cała mama"

"Królowe życia". Dagmara na zdjęciu sprzed lat

Na zdjęciu, jakie dodała, znajduje się Conan, który założył sobie opaskę ze świecącymi rogami. Jego mama zażartowała więc::

Od małego diabeł. Rogi Conankowi zostały do dziś - napisała. 
 

Choć bohaterem miał być chłopak, to największą uwagę internautów zwróciła fotografia, która wisi na ścianie. Dagmara przytula się na nim do małego Conana i wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim ma ciemny kolor włosów zamiast charakterystycznego blondu. Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy na ten temat:

Zdjęcie powyżej sztos. Mam wrażenie, że się nic nie zmieniłaś - oprócz włosów.
Osobiście nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie jak pani była młodziutka. Mega piękna dziewczyna.
Dagmara jaka ładna była kiedyś - piszą.

Mimo to wtedy też była atrakcyjną kobietą. Jednak teraz wygląda jak prawdziwa królowa życia ;).

AW