Dagmara z "Królowych życia" wylądowała w szpitalu. "O mały włos, a bawilibyście się na mojej stypie"

Dagmara Kaźmierska, znana z "Królowych życia", wylądowała w szpitalu. O hospitalizacji poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska to prawdziwy wulkan energii. Niestety, teraz ten wulkan delikatnie przygasł. Gwiazda reality show „Królowe życia” trafiła do szpitala, o czym poinformowała na swoim Facebooku. Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło, ale po jej zdjęciu ze szpitalnego łoża możemy wnioskować, że była ofiarą wypadku. 

Zobacz wideo

Dagmara z "Królowych życia" jest w szpitalu

Dagmara jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Co za tym idzie, o swojej hospitalizacji poinformowała w obszernym wpisie na Facebooku. Nie zabrakło też wspomnianego już powyżej zdjęcia. 

Aniołki moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie, że nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos, a już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo - wyznała Dagmara.

Po zdjęciu możemy się jedynie domyślać, że Dagmara ma problemy z nogą. Dostrzegamy sporej wielkości opatrunek, a może nawet i gips.

Przede wszystkim mamy jednak nadzieję, że gwiazda "Królowych życia" szybko wróci do zdrowia. Tego jej życzymy. 

DH