Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pochwaliła się synem. Conan nie jest już małym chłopcem. Teraz robi formę na siłowni. "Cała mama"

Dagmara Kaźmierska, gwiazda "Królowych życia" pokazała zdjęcie z synem. Conan nie jest już małym chłopcem. Wyrósł na króla siłowni!

Dagmara Kaźmierska zasłynęła z udziału w programie "Królowe życia", emitowanym w TTV. Jest tam najbarwniejszą i najbardziej kontrowersyjną postacią. Od kilku sezonów pokazuje swoje codzienne, luksusowe życie w Kłodzku. W show występuje wraz z synem Conanem, który jest jej oczkiem w głowie.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zagra u Patryka Vegi? Fani: Będzie się działo

Dagmara z "Królowych Życia" pokazała dorosłego syna. Jak zmienił się Conan?

Conan u boku popularnej mamy dorastał na oczach widzów programu. Jeśli pamiętacie go, jako chłopca, to możecie się zdziwić! Syn Dagmary wydoroślał, a jego pasją stały się treningi na siłowni. Królowa życia opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z imprezy, na którym pozuje z Conanem.

 

Syn Dagmary Kaźmierskiej chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami umięśnionego ciała. Idzie śladami Dagmary i wyrasta na króla siłowni. Choć do kulturysty jeszcze mu trochę brakuje, to i tak doceniamy starania. Co za metamorfoza!

Conan syn Dagmary 'Królowe życia'Conan syn Dagmary 'Królowe życia' screen Instagram.com/conanbestia

JP