Rafał Grabias z "Królowych Życia" dziś może pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką. Ale kiedyś... nie wyglądał tak super. Ważył 15 kg więcej

Rafał Grabias pochwalił się nowym zdjęciem, na którym pozuje z odsłoniętym brzuchem i przy okazji zdradził, ile udało mu się zrzucić kilogramów.

Program "Królowe Życia" emitowany na antenie TTV zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Podobnie jest z osobami, które w nim występują. Z odcinka na odcinek przybywa im nowych fanów, którzy chcą być na bieżąco z niezwykłą codziennością bohaterów. Jednym z nich jest Rafał Grabias, który razem z partnerem Gabrielem dzieli swoje kolorowe życie między Warszawą a rodzinnym Głogowem.

Zobacz też największe metamorfozy gwiazd

Zobacz wideo

Rafał Grabias przeszedł niezwykłą metamorfozę

Grabias opublikował na Instagramie zdjęcie, którym nawiązał do swojej metamorfozy. Gwiazda TTV pozuje na nim w obcisłym granatowym dresie oraz z odsłoniętym brzuchem, na którym widać już zarysowane mięśnie. W opisie pochwalił się, że schudł aż 15 kilogramów. Obserwatorzy Rafała nie zamierzali kryć swojego zachwytu nad jego figurą i w komentarzach gratulowali udanej metamorfozy.

Rafał! Robisz formę! Pamiętam odcinek z przygotowań do pójścia na siłownię, widać zmianę! Teraz jeszcze czas na Gabriela.
Gratuluję super przemiany. 15 kg mniej to jest naprawdę rewelacyjny wynik!
Pięknie, pięknie! Ale teraz wyglądasz jak młody bóg.
 

A Wam, jak podoba się metamorfoza gwiazdy TTV?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.