Gwiazda "Królowych życia" wzięła ślub! Suknia panny młodej była przepiękna, ale show skradła korona wysadzana kryształkami

Królowa życia już po ślubie! Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

"Królowe życia", tuż obok "Gogglebox: Przed telewizorem" są jednym z flagowych programów stacji TTV. Niekwestionowaną gwiazdą formatu jest Dagmara Kaźmierska, jednak od kilku sezonów coraz większą popularnością cieszy się również Izabela Macudzińska, która w minioną sobotę wzięła ślub z Patrykiem Borowiakiem.

Ślub jak z bajki

Macudzińska i Borowiak związali się ze sobą osiemnaście lat temu. Owocem ich miłości jest córka Eliza. Zakochanych łączy nie tylko uczucie, ale też biznes. Wspólnie prowadzą butik położony w samym centrum Poznania. Pomimo imponującego stażu, para nie była małżeństwem. To zmieniło się jednak wczoraj.

Izabela Macudzyńska, jak na królową życia przystało, poszła do ołtarza w zjawiskowej, białej sukni i koronie wysadzanej kryształkami. To była jednak dopiero pierwsza z trzech stylizacji przygotowanych na wieczór. Pan młody także zaprezentował się w wersji "na bogato". Jego marynarkę zdobiły pozłacane elementy.

Życzymy dużo miłości i szczęścia!