Sandra Kubicka na Instagramie ma figurę bogini. Paparazzi przyłapali ją na plaży, gdy zajadała się kurczakiem. Różnica? Możecie się zdziwić

Sandra Kubicka może pochwalić się boską sylwetką. Zgrabne ciało z dumą prezentuje więc na Instagramie, ale jak wygląda w rzeczywistości? Ostatnio paparazzi przyłapali ją na plaży i śmiało możemy stwierdzi, iż... równie pięknie.

Sandra Kubicka to bez wątpienia jedna z piękniejszych Polek, które robią karierę w Stanach Zjednoczonych. Modelka ciało ma niczym bogini, więc nic dziwnego, że ochoczo się nim chwali. Zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad pół miliona użytkowników tej platformy. Na zdjęciach w sieci zachwyca, a w rzeczywistości? Paparazzi przyłapali modelkę w Miami, gdzie łapała promienie słońca i zajadała się kurczakiem. Z dumą możemy stwierdzić, że nawet w takich okolicznościach prezentuje się po prostu świetnie. 

Zobacz wideo

Sandra Kubicka na plaży w Miami

Polska modelka wypoczywała w srebrnym, błyszczącym wręcz bikini, które odsłoniło jej wyrzeźbione ciało. Figura godna pozazdroszczenia!

Sandra Kubicka w bikiniSandra Kubicka w bikini !Pichichipixx.com / SplashNews.com / +Pichichipixx.com / SplashNews.com/East News

Sandra na plaży trochę poleżała na słońcu, zajadała się skrzydełkami z kurczaka, a następnie popijała posiłek kolorowym napojem. Patrząc na te zdjęcia, marzymy o podobnych wakacjach. Zresztą sami zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie fotki Sandry prosto z Miami.

Instagram kontra rzeczywistość? Tym razem różnic brak!

DH

Więcej o: