Natalia Siwiec z mężem imprezuje na wakacjach. W skąpej spódniczce i krótkiej bluzeczce bawiła się świetnie. Tak wygląda urlop bez dzieci

Natalia Siwiec razem z mężem wyjechali na luksusowe wakacje na Mykonos. Jak widać, para bawi się świetnie.

Natalia Siwiec wraz z Mariuszem Raduszewskim wypoczywają na greckiej wyspie Mykonos. Jak widać, tego lata jest to najpopularniejszy kierunek urlopowy, ponieważ byli już tam Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni czy Sara i Artur Borucowie, a także Sandra Kubicka. Zarówno Siwiec, jak i Raduszewski chętnie relacjonują swój pobyt w luksusowym miejscu i pokazują wyśmienite wakacje.

Seksowna Natalia Siwiec na egzotycznych wakacjach

Natalia już od kilku dni na bieżąco dzieli się ze swoimi obserwatorami wypoczynkiem na greckiej wyspie. Po zdjęciach można zauważyć, że Siwiec wygląda na bardzo zrelaksowaną i mocno opaloną. Fani celebrytki piszą jej w komentarzach prawie same komplementy.

Za dobrze! Wakacje jak w bajce
Niczego nikomu nigdy nie zazdrościłam, ale tego spokoju Pani na tym zdjęciu dziś zazdroszczę.
Nie można na Ciebie patrzeć. Jesteś zbyt piękna!

Również ukochany Natalii nie ogranicza się w dodawaniu relacji z urlopu. Na swoim InstaStories opublikował nagrania z ukochaną w roli głównej. Razem ze znajomymi wybrali się do ekskluzywnego lokalu na imprezę, a z godziny na godzinę robiło się coraz goręcej. Siwiec ubrana w krótki top i spodenki prezentowała swoje atuty. Zaczęło się od niepewnego tańca wśród znajomych, a skończyło na seksownym wiciem się do obiektywu i bardzo odważnych ujęć. 

Zobacz, jak Natalia Siwiec bawi się na wakacjach

Zobacz wideo

Natalia Siwiec nie zabrała córki na wakacje

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Siwiec zostawiła córeczkę u dziadków, jednak pod postami celebrytki wciąż pojawiają się pytania o Mię. Niektórzy obserwatorzy nie potrafią zrozumieć, jak para może się tak dobrze bawić na wakacjach, kiedy nie ma z nimi małej pociechy. 

A dziecko w domu niech tęskni. Niech się zastanawia, gdzie mama. Niech wie, że czasem jest zbędne. Niech się celebryckiego życia uczy.
Hmm, a gdzie Mia?

Też chcielibyście wybrać się na takie wakacje?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.