Oliwia Bieniuk bawi się na jachcie z gwiazdami. Na pokładzie Baron i Julia Wieniawa, jednak to z Natalią Siwiec nastolatka jest najbliżej

Oliwia Bieniuk spotkała się ze swoimi sławnymi znajomymi. Wśród nich była Julia Wieniawa, Baron i Natalia Siwiec. Wspólnie popłynęli w rejs jachtem.

Z okazji Openera mnóstwo gwiazd zawitało do Trójmiasta. Podczas czterech dni festiwalu influencerzy chwalą się na Instagramie stylizacjami (choć w tym roku pogoda nie dopisała) i pokazują, jak spędzają czas przed koncertami. Nie inaczej jest w przypadku Julii Wieniawy, która przyjechała do Gdyni ze swoim ukochanym Baronem. Na miejscu spotkała wielu znajomych, jednak na rejs jachtem wybrała się wyłącznie z tymi najbliższymi. Wśród nich znalazła się Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk w sławnym gronie przyjaciół

Córka Jarosława Bieniuka ma zaledwie 16 lat, a już może się poszczycić znajomością z najpopularniejszymi polskimi gwiazdadmi. Wraz z Wieniawą, Baronem i Siwiec popłynęli jachtem i jak widać na Instagamie - świetnie się bawili. Jednak Oliwia najbardziej związana jest z Natalią, a na filmiku można zobaczyć, że przytulają się i razem siedzą pod kocem. Nic dziwnego, że łączy je bliska relacja, skoro tata nastolatki to dobry przyjaciel Siwiec.

Oliwia Bieniuk, Natalia SiwiecOliwia Bieniuk, Natalia Siwiec screen Instagram/juliawieniawa

Wiedzieliście, że Oliwia tak dobrze zna się z celebrytami? My jesteśmy zaskoczeni.

Chcesz zobaczyć, jak Julia Wieniawa bawi się na Open'erze? Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.