Sara i Artur Borucowie na wakacjach ze znaną modelką. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? Do tej pory nie pokazywali tego w sieci

Sara Boruc długo nie płakała po zakończeniu znajomości z Mariną Łuczenko. Obecnie celebrytka i mama małego Noah przebywa na urlopie na Mykonos razem z Sandrą Kubicką.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc przez lata tworzyły zgraną paczkę. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zaszkodzić ich przyjaźni. Jednak niespodziewanie ich drogi się rozeszły po tym, jak żona Wojciecha Szczęsnego zarzuciła Sarze, że jej płyta osiągnęła sukces dzięki znajomościom. Skończyły się wspólne selfie i wakacyjne wypady. Jednak życie nie lubi próżni. Obecnie Borucowie przebywają na greckiej wyspie Mykonos. Błogie chwile spędzają ze znaną modelką.

Sara Boruc na wakacjach z Sandrą Kubicką

Mykonos od lat cieszy się ogromną popularnością wśród polskich piłkarzy. To właśnie tam niedawno swój urlop spędzali Robert i Anna Lewandowscy. Gwiazdorskie małżeństwo nie było tam jednak same. Po raz kolejny pojechali na wakacje z Mariną i Wojciechem Szczęsnymi, z którymi przyjaźnią się od dawna.

Co ciekawe, również w to samo miejsce tydzień temu udała się Sara Boruc z rodziną. Celebrytka regularnie publikuje na Instagramie romantyczne zdjęcia i opisuje swoje bajeczne życie. Na jednym z jej ostatnich nagrań na InstaStory pojawiła się pewna znana gwiazda modelingu. Mowa o Sandrze Kubickiej i jej nowym partnerze, którzy postanowili dołączyć do Boruców.

Na filmikach, które opublikowała Sara, widać, jak Kubicka relaksuje się ze swoimi nowymi znajomymi i zachwyca się ich synkiem Noah.

Sandra. Fajny? Kiedy twoje? - spytała Sandrę żona Artura Boruca.
Niedługo. Jutro - odpowiedziała jej Kubicka.

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram

Jak myślicie, od teraz Sandra i Sara będą częściej publikować wspólne zdjęcia i nagrania? Zastanawiamy się też, czy Marina żałuje, że jej drogi z Borucami rozeszły się na zawsze.

Zobacz też, kim są najpopularniejsze polskie WAGs

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.