Barbara Kurdej-Szatan na pokazie mody w Berlinie. Niemieckie media zaliczyły wpadkę i pomyliły ją z zagraniczną celebrytką

Barbara Kurdej-Szatan pojechała na pokaz mody do Berlina. Gwiazda chętnie pozowała do zdjęć, jednak fotoreporterzy pomylili aktorkę z zagraniczną gwiazdą.

Barbara Kurdej-Szatan razem z polskimi reprezentantkami, Joanną Horodyńską i Adą Fijał, została ambasadorką marki odzieżowej "Marc Cain". Z tej okazji polskie gwiazdy przyjęły zaproszenie do Berlina, aby wziąć udział w pokazie mody i zobaczyć najnowszą kolekcję. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby zagraniczni fotoreporterzy nie pomylili polskiej aktorki z... niemiecką influencerką.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, co działo się na urodzinach "M jak Miłość". Zobacz video:

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan pomylona z niemiecką blogerką

W pewnym momencie pokazu celebrytki postanowiły się zrelaksować. Usiadły na schodach, napiły się lampki wina i przekąsiły drobny posiłek. Nagle pojawili się fotoreporterzy, którzy zaczęli robić zdjęcia. Kurdej-Szatan nie miała nic przeciwko i chętnie im pozowała.

Jak się później okazało, pracujący tam fotoreporterzy pomylili aktorkę z niemiecką blogerką, Leonie Hanne. To właśnie jej nazwisko jest przypisane do zdjęć w zagranicznych agencjach prasowych, na których widzimy Kurdej-Szatan. Influencerka rzeczywiście przypomina Polkę?

 

KB