Oliwia Bieniuk na Openerze. 16-latka bawi się w najlepsze. Fani pod wrażeniem jej urody: Piękna i podobna do mamy

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiła się na popularnym festiwalu muzycznym. Nastolatka udostępniła zdjęcie na swoim profilu, a jedna z fanek zauważyła łudzące podobieństwo do mamy.

Oliwia Bieniuk zyskuje w internecie coraz większą popularność. Nastolatka ma szansę zostać kolejną znaną influencerką. Aktualnie jej profil śledzi ponad 93 tysiące osób i ta liczba rośnie z każdym dniem. Ostatnio Bieniuk przeszła również metamorfozę i zdecydowała się znacząco skrócić długość swoich włosów. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Z okazji trwającego festiwalu muzycznego, do Gdyni przyjechały polskie gwiazdy oraz influencerzy. Open'er Festival to zdecydowanie impreza, na której znane osoby chcą się pokazać. Przez kilka dni publikują zdjęcia swoich niecodziennych stylizacji, a także relacjonują spotkania z innymi celebrytami, a w końcu same koncerty. Okazało się, że 16-letnia Bieniuk również się na nim pojawiła.

Zobacz też: dzieci gwiazd na Instagramie

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk bawi się na Open'erze

Nastolatka opublikowała zdjęcie, na którym jest roześmiana i widać, że bawi się bardzo dobrze. Ubrana jest w modną stylizację, a w tle widać dużą scenę muzyczną. Obserwatorzy pochwalili urodę 16-latki, a jedna z fanek zauważyła, że w tym wydaniu bardzo przypomina swoją mamę, Annę Przybylską.

Piękna. Podobna do mamy!
Powalająco, Olka!
Boska kobieta, jestem pod ogromnym wrażeniem.

Uważacie, że Oliwia jest podobna do swojej mamy?

KB

Więcej o: