Syn Piotra Gąsowskiego w tym roku skończył 24 lata. To niezły przystojniak i może zawrócić w głowie niejednej dziewczynie

Jakub Gąsowski, czyli syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej, od dziecka jest obecny w mediach. Teraz ma 24 lata i już pierwsze role na koncie. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Jakub Gąsowski dzięki sławnym rodzicom od zawsze miał kontakt z mediami. Poszedł też w ich ślady. Jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie i ma za sobą kilka ról oraz występów w teatrze. Można go kojarzyć m.in. z serialu "Belfer".

Zobacz wideo

Jakub Gąsowski to niezły przystojniak

24-latek jest dość aktywny w mediach społecznościowych. Co prawda nie ma zbyt dużej grupy obserwatorów na Instagramie i obserwuje go mniej niż 450 osób (myślimy, że niedługo się to zmieni), jednak swój profil prowadzi regularnie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak teraz wygląda. Mężczyzna zapuścił niewielką brodę i nosi modną fryzurę.

Rodzice są z niego bardzo dumni. Ojciec głośno chwalił talent syna i zapewniał, że wspierają go wyborze drogi zawodowej.

Nie odradzaliśmy mu tej drogi, to byłaby zbrodnia! Za to wspieraliśmy jego wybór. To naprawdę zdolny chłopak - powiedział w jednym z wywiadów Piotr Gąsowski.

Także mama nie ukrywa, że go bardzo szanuje. Zwłaszcza za to, że jest wspaniały, ma otwarty umysł i świetnie zna języki obce. Kuba płynnie mówi po angielsku, hiszpańsku i rosyjsku.

Myślicie, że Kuba Gąsowski ma szanse zrobić wielką karierę?

AW

Więcej o:
Komentarze (94)
Jakub Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego, w tym roku skończył 24 lata. To niezły przystojniak
Zaloguj się
 • Gość: ciekawe

  Oceniono 20 razy 18

  Jako nastolatek był nieskończenie irytującym atencjuszem, czy to się zmieniło?

 • Gość: Plotek górą!

  Oceniono 26 razy 18

  Uwielbiam Plotka. Plotek jest jedynym ostatnim bastionem wolnej wypowiedzi i krytycznych uwag dotyczących celebrytów. Po 15 latach czytania Pudla zwijam się stamtąd - nie toleruję manipulowania komentarzami czytelników, usuwania ich i blokowania. Plotek, tak trzymaj!

 • Gość: Anna

  Oceniono 18 razy 16

  Nie , nie jest przystojny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Wiadomo, że syn pary aktorskiej jest najlepiej predystynowany do kontynuacji profesji rodziców. Żałosny lansik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX