Daniel M. zdradził, jak oświadczył się Ewelinie. Wpadł na romantyczny pomysł, jednak nieźle się wykosztował

Daniel M. na InstaStories opowiedział, w jakich okolicznościach oświadczył się swojej żonie Ewelinie. Okazało się, że zorganizował lot balonem i wręczył jej pierścionek kilkaset metrów nad ziemią.
Zobacz wideo

Zeszły rok bez wątpienia nie był najłatwiejszy dla Daniela, syna Zenka Martyniuka. Mężczyzna nie tylko został oskarżony o posiadanie narkotyków, lecz także wziął ślub z Eweliną i zaliczył rozstanie z nią. W lutym 209 roku powitali na świecie swoją córkę i wrócili do siebie.

Daniel M. o zaręczynach z Eweliną

Daniel poślubił Ewelinę po ponad roku znajomości, a oświadczył się swojej dziewczynie 1 lipca, kiedy to znali się zaledwie kilka miesięcy. Niedługo minie rocznica ich zaręczyn i zapewne to skłoniło Daniela to opowiedzenia, jak wyglądało to ważne dla nich wydarzenie. Syn lidera zespołu Akcent zrobił ukochanej niespodziankę. Zorganizował dla nich lot balonem nad Biebrzą. Ewelina była zachwycona widokami. Gdy znaleźli się kilkaset metrów nad ziemią, poprosił ją o rękę. Oczywiście przyjęła pierścionek. Jaki był koszt takiej imprezy? Jak ustalił "Super Express", za lot balonem zapłacił 1799 zł.

Daniel Martyniuk, Ewelina MartyniukDaniel Martyniuk, Ewelina Martyniuk screen Instagram.com/daniel.martyniuk

Ich ślub odbył się już w październiku. Mówiło się o nim naprawdę sporo. Uroczystość miała kosztować prawie milion złotych, a zaproszeni goście mieli podarować młodej parze prawie 800 tys. - w tym znalazł się Mercedes AMG klasy C, warty 450 tys. zł oraz zebrana w kopertach gotówka, której kwota może przekraczać nawet 300 tys. zł. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Musimy przyznać, że Daniel wykazał się dużą kreatywnością.

AW