Syn Dagmary z "Królowych życia" udostępnił w sieci stare zdjęcie swojej mamy. Fani nie dowierzają: Niczym Lana Del Rey. Coś w tym jest

Dagmara Kaźmierska znana z programu "Królowe życia" zyskuje coraz większą popularność. Jej fani byli ciekawi, jak celebrytka wyglądała przed zmianą wizerunku, więc zaczęli szukać starych zdjęć gwiazdy. To, co znaleźli, może zaskoczyć.

Dagmara Kaźmierska stała się osobą publiczną, dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", emitowanego w TTV. Zdecydowanie jest tam jedną z najbardziej kolorowych i wyróżniających się postaci. Jak na królową przystało, Dagmara chętnie pokazuje swoje luksusowe życie i nie stroni od kontrowersji. Celebrytka z odcinka na odcinek zyskuje coraz więcej fanów, którzy nie tylko śledzą aktualne losy gwiazdy, ale także są ciekawi jej przeszłości.

Zobacz wideo

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed lat

Fani nie mieli łatwego zadania, ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Postanowili przejrzeć profil gwiazdy i to, co znaleźli, pozytywnie zaskakuje! Dagmara na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma tylko... 17 lat. Największą uwagę przyciąga fryzura, a właściwie kolor włosów - zamiast platynowego blondu, widzimy ciemny brąz.

Stare piękne czasy... Co by człowiek nie dał, żeby znów mieć 17 lat.
 

Conan Kaźmierski, syn Dagmary, również pochwalił się młodą mamą

Jedno zdjęcie młodej celebrytki nie wystarczyło fanom, więc postanowili szukać dalej. Okazało się, że syn Dagmary, Conan Kaźmierski, który również występuje w programie "Królowe życia" - pochwalił się wspólnym zdjęciem sprzed lat na Instagramie. Obserwatorzy Conana nie kryli zdziwienia w komentarzach.

Musiałam się przyjrzeć dłuższą chwilę, żeby rozpoznać mamę Dagmarę.
 

A Wy, co sądzicie o zmianie wizerunku Dagmary?

KB

Więcej o: