Syn Dagmary z "Królowych życia" udostępnił w sieci stare zdjęcie swojej mamy. Fani nie dowierzają: Niczym Lana Del Rey. Coś w tym jest

Dagmara Kaźmierska znana z programu "Królowe życia" zyskuje coraz większą popularność. Jej fani byli ciekawi, jak celebrytka wyglądała przed zmianą wizerunku, więc zaczęli szukać starych zdjęć gwiazdy. To, co znaleźli, może zaskoczyć.

Dagmara Kaźmierska stała się osobą publiczną, dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", emitowanego w TTV. Zdecydowanie jest tam jedną z najbardziej kolorowych i wyróżniających się postaci. Jak na królową przystało, Dagmara chętnie pokazuje swoje luksusowe życie i nie stroni od kontrowersji. Celebrytka z odcinka na odcinek zyskuje coraz więcej fanów, którzy nie tylko śledzą aktualne losy gwiazdy, ale także są ciekawi jej przeszłości.

Zobacz wideo

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed lat

Fani nie mieli łatwego zadania, ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Postanowili przejrzeć profil gwiazdy i to, co znaleźli, pozytywnie zaskakuje! Dagmara na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma tylko... 17 lat. Największą uwagę przyciąga fryzura, a właściwie kolor włosów - zamiast platynowego blondu, widzimy ciemny brąz.

Stare piękne czasy... Co by człowiek nie dał, żeby znów mieć 17 lat.

Conan Kaźmierski, syn Dagmary, również pochwalił się młodą mamą

Jedno zdjęcie młodej celebrytki nie wystarczyło fanom, więc postanowili szukać dalej. Okazało się, że syn Dagmary, Conan Kaźmierski, który również występuje w programie "Królowe życia" - pochwalił się wspólnym zdjęciem sprzed lat na Instagramie. Obserwatorzy Conana nie kryli zdziwienia w komentarzach.

Musiałam się przyjrzeć dłuższą chwilę, żeby rozpoznać mamę Dagmarę.

A Wy, co sądzicie o zmianie wizerunku Dagmary?

KB

Więcej o:
Komentarze (41)
Syn Dagmary z "Królowych życia" udostępnił w sieci stare zdjęcie swojej mamy. Fani nie dowierzają: Niczym Lana Del Rey. Coś w tym jest
Zaloguj się
 • Gość: b.

  Oceniono 58 razy 52

  Oo, znowu promujecie BURDEL MAMĘ skazaną za SUTENERSTWO i HANDEL LUDŹMI.

 • Gość: b.

  Oceniono 47 razy 43

  "Celebrytka z odcinka na odcinek zyskuje coraz więcej fanów, którzy nie tylko śledzą aktualne losy gwiazdy, ale także są ciekawi jej przeszłości"

  TAK, napiszcie o jej przeszłości, o tym jak siedziała za ZMUSZANIE KOBIET DO PROSTYTUCJI i SPRZEDAWANIE ICH DO INNYCH BURDELI.

 • Gość: darek

  Oceniono 32 razy 26

  Generalnie to ona zawsze była brzydka i tępa, już za młodu. Znają jej gębę dobrze w Norymberdze, rządziła tam na ulicach. Długa i nieciekawa historia, ona bajki na swój temat opowiada. A nie ma się czym poszczycić. I nie mieszka w luksusie, tylko w podrzędnym brudnawym bloku w Kłodzku.

 • Gość: Ala

  Oceniono 28 razy 20

  Już wtedy była burdelówka , czy jeszcze nie?

 • Gość: Ja

  Oceniono 28 razy 18

  Dlaczego o takiej prostaczce piszecie gwiazda? Miano gwiazdy należy tym, którzy na to zasługują za to miano dzięki pracy artystycznej a ta tutaj to zwykły prostak, pustak i bardzo zły człowiek

 • Gość: Mar

  Oceniono 18 razy 18

  Ale Lana del Rey? Serio?

 • Gość: Nina

  Oceniono 30 razy 18

  Zawsze była brzydka, tyle ze teraz jest zrobiona bardziej. Doczepy etc... I byłam przekonana ze ma gdzieś 55, a ona ledwo po 40-stce...

 • Gość: Ted

  Oceniono 26 razy 14

  Widać że stary towar przechodzony....już Słowikowa lepiej od niej wygląda. ...i ta sama branża

 • Gość: @/%

  Oceniono 15 razy 11

  Nie mam nic do niej ale jak już to zwykła małej urody cyganka a nie lana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX