Dagmara z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy. "Zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust"

Do mediów dotarły nowe fakty w sprawie Dagmary Kaźmierskiej, która kilka dni temu trafiła do szpitala. Już wiadomo, że przyczyną hospitalizacji był wypadek samochodowy z udziałem gwiazdy programu "Królowe życia".

Dagmara Kaźmierska dała nam się poznać jako pozytywnie zakręcona wariatka w programie "Królowe życie". Celebrytka cieszy się sporą rzeszą fanów. Niestety, niedawno musiała przekazać im smutną wiadomość. Dagmara za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że trafiła do szpitala. Pokazała też zdjęcie, na którym można było dostrzec sporej wielkości opatrunek, a może nawet i gips. Teraz pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Jak dowiedział się "Fakt", Dagmara miała wypadek samochodowy. 

Zobacz wideo

Dagmara z "Królowych życia" jest w szpitalu. Co się stało?

Według ustaleń tabloidu, Dagmara z nieznanych jak dotąd przyczyn, zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy przepust. 

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku - mówi w rozmowie z Faktem Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji Kłodzku.

To jednak nie wszystko. Informator tabloidu twierdzi, że poszkodowana kobieta doznała otwartych złamań obu nóg. 

Mimo próby kontaktu, Dagmara Kaźmierska nie odpowiada na nasze maile. Mamy jednak nadzieje, że szybko wróci do zdrowia. Trzymamy kciuki. 

DH