Marina i Wojtek Szczęśni najgorętszą parą show-biznesu? Za sprawą tego wideo nie mamy już wątpliwości. "Uwielbiam patrzeć na Waszą miłość"

Marina i Wojtek Szczęśni przebywają obecnie na Mykonos. Tam odpoczywają i zasypują nas masą przepięknych zdjęć. Jednak to ostatnie wideo sprawiło, że nie możemy oderwać od nich wzroku.

Marina Łuczenko-Szczęsna uwielbia okazywać swojemu mężowi miłość za pośrednictwem mediów społecznościowych. My natomiast uwielbiamy na to patrzeć! Wojciech Szczęsny jest szczęściarzem, że spotkał na swojej drodze tak piękna, utalentowaną kobietę. Nie ujmując jednak talentu też samemu piłkarzowi. Dobrali się więc idealnie. Zakochani niedawno postanowili odpocząć trochę od pracy i wybrali się na Mykonos. Towarzyszą im też Lewandowscy, ale tym razem to Szczęśni wywołali największy zachwyt internautów. Powód? Romantyczne nagranie z ich udziałem. 

Zobacz wideo

Marina i Wojtek Szczęśni całują się na tle zachodu słońca

Marina opublikowała na Instagramie film, który przypomina nam kadr niczym z filmu. Zakochani stoją na tle zachodzące słońca i namiętnie się całują. Wideo nagrane zostało w zwolnionym tempie, co jeszcze bardziej sprawa, iż jest po prostu magiczne. Zresztą sami zobaczcie: 

 

Nam odebrało mowę! Fanom Mariny i Wojtka również. 

Jesteście cudowni. Uwielbiam patrzeć na Waszą miłość. Na to, jaką cudną parę tworzycie. Każdemu życzę takiego uczucia.
Przepiękny widok.
Słodziaki - piszą internauci.

To prawda, Marina i Wojtek wyglądają razem obłędnie. Gratulujemy takiej miłości. 

DH