Sara Boruc pozuje w bikini miesiąc po porodzie. "Nadal mam dodatkowe kilogramy". Tylko gdzie? My nie widzimy

Sara Boruc na InstaStory opublikowała zdjęcie w bikini . Niecały miesiąc po porodzie wygląda, jakby nigdy nie rodziła.
Zobacz wideo

Sara Boruc z rodziną wypoczywa właśnie na wakacjach w Maroku, skąd regularnie publikuje relacje na InstaStory. Choć opieka nad miesięcznym synem pochłania zapewne sporo czasu, Sara znajduje też chwile na odpoczynek nad basenem i zadbanie o swoje ciało. Właśnie pochwaliła się, że zaliczyła pierwszy trening po porodzie i - choć przyznaje, że forma nie ta - jest z siebie bardzo dumna. 

Pierwszy trening za mną. Na razie basenik, parę przysiadów i brzuszków. Kondycja kuleje, ale satysfakcja jest ogromna! - napisała. 

Sara BorucSara Boruc Instagram.com/mannei_is_her_name/

Może kondycja kuleje, ale takie ciało miesiąc po porodzie to niezły wyczyn. Dobre geny? Pewnie też, ale Sara nie ukrywała, że do szóstego miesiąca ciąży regularnie trenowała: biegała, jeździła na rowerze i chodziła na długie spacery. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej wrócić jej teraz do treningów, choć - jak zaznacza - nadal ma kilka kilogramów na plusie. 

Słuchajcie, żeby nie było, że jest aż tak kolorowo... nadal mam na plusie dobrych parę kilogramów i kilka, jak nie kilkanaście, centymetrów więcej w biodrach. Jędrność skóry też pozostawia wiele do życzenia, ale to normalne! Cieszę się, że udało mi się w miarę utrzymać formę w ciąży, tym bardziej, że jestem już po trzydziestce. Nie ma jednak cudów, zaufajcie mi: nic za darmo!

Sara zaapelowała też, by nie zaczynać treningów w ciąży lub po niej na własną rękę, ale skonsultować się wcześniej z lekarzem. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (9)
Sara Boruc pozuje w bikini miesiąc po porodzie. "Nadal mam dodatkowe kilogramy".Tylko gdzie? My nie widzimy
Zaloguj się
 • Gość: gosc 007

  Oceniono 20 razy 18

  Czy matka z miesięcznym dzieckiem nie ma co robić tylko tyłek i cycka pokazywać. Celebrytki wstyd, dno totalne.

 • Gość: mika

  Oceniono 11 razy 11

  Nie mogę! Co te portale i same baby mają z tymi brzuchami i ciążami?! Jeśli którejś celebrytce zmarszczy się sukienka albo może bobu się obżarła, to artykuł o tym, czy nie jest czasem w ciąży! Albo o pokazywaniu ciążowych brzuszków! A potem, czy straciły brzuch po porodzie! Noż k… m...! Gdy kobieta jest w ciąży, to jej rośnie brzuch! A po porodzie mniej lub bardziej spada! Tak było, jest i będzie! O czym tu pisać???!!!

 • Gość: KRYCH

  Oceniono 12 razy 10

  Ta kobieta to tragedia

 • Gość: mika

  Oceniono 7 razy 7

  O co chodzi z tymi cholernymi brzuchami?! Jeśli którejś celebrytce zmarszczy się sukienka albo może po prostu bobu się obżarła ;-) od razu wysmażony artykuł, czy czasem nie jest w ciąży! Albo wzniecanie się, że kolejnej w ciąży brzuszek rośnie! A potem, że pokazała po porodzie! Noż k… m...! Kobietom w ciąży rosną brzuchy, a potem je w mniejszym lub większym stopniu tracą! Tak było, jest i będzie! O czym tu pisać???!!!

 • Gość: Stop szkodzie psychiki ciezarnej

  Oceniono 7 razy 3

  Przestańcie mieszać kobietom w głowach!!! Jeśli któraś tak szybko nie wróci do formy po ciąży to co??? Jeśli któraś do 6 mca nie biega to co??? To jest normalna! Ciąża to nie jest stan do intensywnego dbania o formę i dietę. Ciąża jest to przede wszystkim troska o dobro Dzidziusia. Normalne, że w ciąży się Tyje i że Cialo się zmienia. Takie artykuły tylko robią krzywdę i wypaczaja psychikę kobietom.

 • Gość: Pod k

  Oceniono 4 razy 2

  Wstyd nie ma co robić inne są grubsze chce je za wstydzić

 • Gość: Adas

  Oceniono 2 razy 2

  Matka dzieciom gole cyce

 • Gość: Glo

  Oceniono 10 razy -4

  Sara wszyscy sie jaramy, jestes niesamowita.. Tydzien po ciazy wygladasz lepiej niz ja nie bedac nigdy w ciazy. Podziwiam, jestes boginia- najszybciej doszlas do normy, zadna cie nie pobije

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX