Sara Boruc pokazała wzruszający filmik z Arturem, który tuli małego Noego. W tle słychać piosenkę, którą para wspólnie zaśpiewała

Sara i Artur Borucowie tydzień temu zostali rodzicami. Młodzi rodzice ciągle chwalą się zdjęciami małego Noego. Blogerka wrzuciła właśnie filmik, na którym pokazała, jak jej mąż zajmuje się małym synkiem.
Zobacz wideo

Sara Boruc tydzień temu poinformowała fanów na Instagramie, że po raz trzeci została mamą. Od tego czasu 35-latka regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia małego Noego. Tym razem pochwaliła się na InstaStory wzruszającym filmikiem z Arturem Borucem.

Sara i Artur uznali, że skoro są osobami publicznymi, wolą upublicznić wizerunek synka na Instagramie, niż walczyć z paparazzi. Nic dziwnego, że influencerka co jakiś czas publikuje nowe fotografie. Tym razem żona byłego bramkarza reprezentacji Polski pokazała fanom, jak jej mąż zajmuje się synem.

Artur BorucArtur Boruc Instagram

Na filmiku widać, jak Noah śpi, leżąc na klatce piersiowej Artura. Co ciekawe, w tle słychać utwór "Pink Skies", który gwiazdorska para nagrała wspólnie. Piosenka trafiła też na debiutancki album Sary Boruc-Mannei "LoVe On Your Own".

O tym, że Borucowie spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku. W Wigilię małżonkowie opublikowali w mediach społecznościowych uroczą fotografię, do której pozowali z córkami. Na świątecznym zdjęciu Sara Boruc-Mannei po raz pierwszy pokazała fanom ciążowe krągłości.

AD