Pozytywnie zakręcona Dominika Gwit znów prezentuje swój taneczny krok. Tym razem do biesiadnej przyśpiewki. "Za górami, za lasami"

Dominika Gwit nie przestaje nas zaskakiwać. Oczywiście pozytywnie! Aktorka ponownie wpadła w wir tańca i śpiewu. Fani uradowani, my także.
Zobacz wideo

Dominika Gwit wie, jak zapewnić swoim fanom dobry humor. Jeszcze zaledwie kila dni temu zarażała pozytywną energią, tańcząc i przyśpiewując do takich utworów jak: "Bania u Cygana" oraz "Bałkanica" zespołu Piersi. Teraz przyszedł na kontynuację. Dominika prosto z Zakopanego postanowiła uraczyć nas kolejnym tańcem. 

Dominika Gwit tańczy do góralskiej przyśpiewki 

Gwit zmieniła jednak repertuar. Z racji na to, że przebywa w górach, zatańczyła do biesiadnej przyśpiewki "Za górami". Choreografia oraz słowa piosenki do najłatwiejszych nie należą, dlatego nie obyło się bez wpadek. Raz Dominika zapomniała tekstu, później pomyliła troszkę kroki. Ale to nic. Fani aktorki i tak zasypali ją lawiną komplementów, doceniając przy tym jej poczucie humoru.

Najbardziej pozytywna osoba, jaką znam.
Zaraź mnie taką radością.
Podglądam od dawna, pierwszy raz się ujawniam - petarda z Ciebie - piszą internauci.

A my oczywiście totalnie się z nimi zgadzamy. Dominika to po prostu wulkan pozytywnej energii, a w dodatku z ogromnym dystansem do siebie. Uwielbiamy! 

DH