Marina pochwaliła się "nową bryką Liama". Nie każdy może pozwolić sobie na taki wózek. Jego cena zwala z nóg

Marina Łuczenko regularnie, ale w granicach rozsądku, relacjonuje na Instagramie uroki macierzyństwa. Tym razem pokazała nowy wózek syna.

W czerwcu ubiegłego roku Marina Łuczenko po raz pierwszy została mamą. Wokalistka i jej mąż, Wojciech Szczęsny, powitali na świecie syna, Liama. Od tamtej pory dumni rodzice co jakiś czas wrzucają do sieci zdjęcia swojej pociechy. Konsekwentnie trzymają się jednak jednej zasady - nie pokazują twarzy dziecka.

Zobacz wideo

Marina Łuczenko pokazała wózek syna

Marina bardzo szybko odnalazła się w roli mamy. Przez blisko rok skupiała się wyłącznie na wychowywaniu Liama. Dopiero niedawno wróciła do pracy, a konkretnie na plan powracającego serialu "39 i pół". Zmiany zaszły nie tylko w życiu młodej mamy, ale także jej syna. Piosenkarka pochwaliła się ostatnio, że Liam ma "nową brykę". Mowa oczywiście o wózku.

Wózek LiamaWózek Liama Instagram/marina_official

Wszelkie posty Mariny o macierzyństwie zazwyczaj wywołują falę pytań. Tym razem, aby ich uniknąć, wokalistka od razu oznaczyła markę wózka, czyli Cybex Global. Mamy oraz osoby związane z branżą parentingową dobrze wiedzą, że produkty z tej firmy nie należą do najtańszych. Ceny za taki wózek wahają się w sieci od 999 zł do nawet 5 tysięcy.

Myślicie, że rzeczywiście jest warty swojej ceny?