Marina i Wojciech Szczęśni świętowali 3. rocznicę ślubu. Piłkarz zdradził, kto złożył mu życzenia. Żartował, że była to tylko jedna osoba

Marina i Wojciech Szczęśni pobrali się 3 lata temu. Kolejną rocznicę piosenkarka uczciła w wyjątkowy w sposób i opublikowała nagranie na InstaStories. Zdradziła też, jak świętują tę ważną dla nich okazję.
Zobacz wideo

Trzy lata temu Marina i Wojciech Szczęsny powiedzieli sobie TAK. Ceremonia odbyła się w Grecji, na peryferiach Aten, a w uroczystości wzięli udział najbliżsi państwa młodych. Królowała biel, w tym kolorze były stroje gości, garnitur bramkarza oraz dekoracje. W środę małżonkowie świętowali kolejną rocznicę.

Marina i Wojciech Szczęśni świętują 3. rocznicę

Marina z tej okazji dodała na Instgramie nagranie, na którym znajdują się ich fragmenty z ich życia. Są zdjęcia z ich najpiękniejszych momentów oraz m.in. nagrania z 2014 roku, gdy śpiewali razem piosenkę Grzegorza Hyży. Piosenkarka pokazała też, jak ubrali się na randkę, podczas której świętowali "skórzane gody". Szczęsna wybrała na tę okazję czarny garnitur oraz zdecydowała się związać włosy

Dzisiaj nasza 3. rocznica ślubu. Idziemy na randkę - mówiła na nagraniu.

Przy okazji podziękowali też fanom za życzenia. Wojtek nie powstrzymał się przed komentarzem w swoim stylu:

Dziękujemy wam za wszystkie życzenia - zaczęła Marina.
Ktoś wysłał? Ja tylko od mojej mamy dostałem - zdziwił się bramkarz Juventusu.
Wszyscy nam życzą wszystkiego dobrego. Dziękujemy - dodała rozbawiona.

Na swoim profilu opublikowała także zdjęcie ze ślubu, pod którym pojawiło się mnóstwo życzeń oraz miłych słów.

 

Zdjęcie z ceremonii dodał także Wojciech Szczęsny:

 

My również dołączamy się do gratulacji. Nie da się ukryć, że Marina i Wojtek tworzą jedno z sympatyczniejszych i bardziej zgranych małżeństwa w show-biznesie. Życzymy Wam, by zawsze tak było!

AW