W kolejnej edycji "TzG" wystąpi córka znanego sportowca? Ponoć trwają już rozmowy. "Na samym starcie będzie miała dużą przewagę"

"Taniec z Gwiazdami". Nie opadły jeszcze emocje po finale ostatniej edycji, a już padają pierwsze nazwiska osób, które możemy zobaczyć za kilka miesięcy na parkiecie. Spekuluje się, że w show pojawi się córka Adama Małysza, Karolina.
Zobacz wideo

W ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie obserwowaliśmy zmagania m.in. Justyny Żyły, Agnieszki Radwańskiej oraz Tomasza Gimpera Działowego i Joanny Mazur, którzy doszli do finału. Decyzją widzów to właśnie niewidoma biegaczka wygrała Kryształową Kulę oraz 100 tys. zł. Do tego otrzymała mieszkanie, a w przeprowadzonej zbiórce zebrano dla niej ok. 300 tys. zł.

"Taniec z Gwiazdami". Padają pierwsze nazwiska

Oczywiście widzowie nie muszą się martwić, bo jeden z najbardziej popularnych programów Polsatu za kilka miesięcy wróci na antenę.  Mówi się, że nowa edycja ma być "ładna i na bogato". Co więcej, padają już pierwsze nazwiska gwiazd. Jak dowiedział się portal pomponik.pl, producenci prowadzą rozmowy z Karoliną Małysz.

Producenci show już dawno rozpoczęli poszukiwania gwiazd do najbliżej serii. Podobno zaprosili Karolinę Małysz do udziału. Córka Adama Małysza jest idealną osobą, ponieważ chwilę wcześniej będzie brała huczny ślub ze swoim wybrankiem Kamilem - zdradził ich informator.

Podobno poważnie rozważa udział w show.

Prawdopodobnie zgodzi się na udział. Na samym starcie będzie miała dużą przewagę, bo w dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski - dodało źródło.

Jednak zanim Karolina pojawi się na parkiecie, najpierw czeka ją ważniejsze wydarzenie. Niedawno zaręczyła się ze swoim partnerem i planuje huczny ślub.

Karolina MałyszKarolina Małysz Instagram/@karolina_malysz

Oprócz niej jurorka Iwona Pavlović widziałaby w programie także m.in. Krzysztofa Hołowczyca albo Beatę Kozidrak. Ale nie ukrywa, że jej marzeniem jest podziwianie zmagań Cezarego Pazury.

Chcielibyście zobaczyć Karolinę w programie?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
W kolejnej edycji "TzG" zobaczymy córkę znanego sportowca? Ponoć trwają już rozmowy. "Na samym starcie będzie miała dużą przewagę"
Zaloguj się
 • Gość: loon

  Oceniono 21 razy 21

  Tytuł programu brzmi : Taniec z Gwiazdami, zatem z którą gwiazdą ma tańczyć córka Adama Małysza?

 • kemotkemot

  Oceniono 15 razy 15

  Taniec Z (dziecmi/mezami/bylymi mezami/siostrami) Gwiazd

 • Gość: sasis

  Oceniono 14 razy 10

  Proponuję aby Lewandowscy już rezerwowali termin dla córki bo za miesiąc może już być za późno. Nie wiem dlaczego gwiazdą ma być córka wyleniałego już sportowca. To teraz celebryta nie gwiazda.

 • miruna1

  Oceniono 11 razy 9

  To już nie ma nikogo zdolniejszego i mądrzejszego? A z czego ona jest znana oprócz tego, że jest córką Małysza?

 • Gość: ddduuud

  Oceniono 6 razy 6

  Ja chciałabym zobaczyć Joannę Cesarz #supermodelkaplussize. Skoro Polsat wypuścił taki program na rynek i stworzył nowe celebrytki do dlaczego sam z nich nie korzysta?

 • Gość: pika

  Oceniono 5 razy 5

  proponuję wymienic jurorów Pavlović i Grabowskiego. naprawdę Tzg staje się nudny z tymi osobami. Pavlovic zamiast oceniać taniec zajmuje się promowaniem kogos lub ocenianiem prywatnego życia. Dzięki jej łzom i dramatycznym nawoływaniem do pomocy materialnej ostatni odcinek był farsą

 • wesslingharald

  Oceniono 5 razy 5

  Pojęcie "Gwiazda" mocno się zdewaluowało. :/

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Prosimy produkcje o wymiane jurorow Kieoskiego i ta Ole z Londynu , proponujemy Krystyne Mazurowne, tancerka , dowcipna, fachowiec i przebarwna postac , wsam raz na Jurorke.

 • Gość: nobody

  Oceniono 5 razy 3

  jak się jest córką byłego skoczka to gó...ara musi być gwiazdą od razu?? Niczego w życiu swym nie dokonała.wiocha jakaś z tą córunią Adasia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX