Justyna Żyła podobno ma nowego partnera. Zdradziła nam, jak naprawdę wygląda jej życie uczuciowe [TYLKO U NAS]

Justyna Żyła wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. W rozmowie z Plotkiem odniosła się do doniesień na swój temat, jakoby znalazła nowego partnera.

Mimo że Justyna Żyła odpadła z "Tańca z gwiazdami" dość szybko, to bez wątpienia ze wszystkich uczestników to o niej było najgłośniej. Najpierw dyskusyjny był sam fakt, że znalazła się w gronie "gwiazd", a potem skrajne emocje wzbudzały jej popisy na parkiecie. Iwona Pavlović wielokrotnie wytykała jej błędy, ale aspirująca celebrytka do końca wykazywała się pokorą i tym zdobyła sympatię części widzów.

Nie jest tajemnicą, że Żyła zaistniała w show-biznesie dzięki medialnemu rozwodowi ze sławnym skoczkiem narciarskim. Publicznie pranie brudów okazało się być dla niej przepustką do kariery. Justyna bardzo szybko zadebiutowała na ściance, zapozowała dla "Playboya", a nawet dostała własny program w telewizji. Udział w "Tańcu z gwiazdami" miał być przypieczętowaniem jej pozycji w branży.

Justyna Żyła nie jest singielką?

W ostatnim czasie na temat Justyny Żyły pojawiło się wiele plotek. Tabloidy donosiły, jakoby ona i jej taneczny partner nie przepadali za sobą. Jeszcze inne źródła podawały, że celebrytka rzekomo poznała na planie programu swojego nowego partnera. W rozmowie z naszą reporterką Justyna odniosła się do swojego życia uczuciowego.

Właśnie go szukam. Nawet się doczytałam, że mój tata go zaakceptował, a nawet nie chce mi powiedzieć ani grama prawdy, gdzie on jest, co się z nim dzieje. Nie wiem, szukam człowieka - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Jak widać, informacje te okazały się błędne. Wypowiedź Justyny wskazuje jednak na to, że jest ona gotowa zacząć szukać nowego partnera i skończyć z życiem singielki.

Więcej o:
Komentarze (61)
Justyna Żyła podobno ma nowego partnera. Zdradziła nam, jak naprawdę wygląda jej życie uczuciowe [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • dobrylos

  Oceniono 22 razy 14

  Piotrek żyła miał rację ze ją zostawił....szkoda zycia z takim sfrustrowanym przypadkiem.

 • Gość: tiruriru

  Oceniono 13 razy 9

  dzięki ci gazeto za ten message
  nie mógłbym bez tego żyć jak i bez gry o tron i eda sheerana

 • cezar85

  Oceniono 11 razy 7

  media nie mogą się doczekać, aż ta pani się dźwignie, albo przynajmniej podetnie sobie żyły

 • van Koski

  Oceniono 10 razy 4

  Pani Justyna jest tylko żoną znanego sportowca, zaistniała tylko dzięki faktowi, że nazwisko znane. Normalnie powinna podawać browar w knajpie u siebie w mieście jako pomoc kelnera, i to tylko dlatego że jeszcze jest młoda. W wieku Rozenek nawet Gessler do swojej speluny nie przyjęłaby jej do obierania ziemniaków

 • gesipipek65

  Oceniono 8 razy 4

  Pani Żyła być może nadal cieszy się zainteresowaniem szmatławców ( w tym GW ) ale to tylko z braku na ,,rynku " nowych kretynek. Niedługo nikt o nią nawet nie zapyta bo pojawią się nowe lalunie

 • Ja TylkoJa

  Oceniono 3 razy 3

  To media nie mają o czym pisać i same na sile wymyślają tematy mówiąc później ze jest zainteresowanie.

 • Gość: Agnese

  Oceniono 7 razy 3

  Świetna wypowiedź!!! 😍

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX