Julia Wieniawa w dziewczęcej sukience na Off Camera. Wyglądałaby świetnie, ale wszystko popsuły buty

Julia Wieniawa drugiego dnia festiwalu filmowego Off Camera 2019 nie zachwyciła stylizacją.

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu filmowego Off Camera w Krakowie. Co ciekawe, na tej samej imprezie bawi się Antek Królikowski w towarzystwie swojej nowej dziewczyny, którą całkiem niedawno chwalił się na Instagramie. To, czy doszło do konfrontacji między byłymi partnerami, pozostaje jednak tajemnicą.

Julia Wieniawa na Off Camera - dzień drugi

Drugiego dnia festiwalu aktorka była gościem Miasteczka Festiwalowego, gdzie udzieliła wywiadu Olivierowi Janiakowi. Jaką stylizację wybrała na tę okazję? Naszym zdaniem - średnio udaną. Zwiewna sukienka w gwiazdki zdobiona falbankami sama w sobie była ładna i dobrze dopasowana do dziewczęcej urody Wieniawy. Tylko kto wpadł na pomysł, żeby dobrać do niej drapieżne kozaki z wężowej skóry? Motywy zwierzęce już drugi sezon święcą triumfy na światowych wybiegach, ale to nie powód, żeby nosić je wszędzie i do wszystkiego. Stylizacja Julii jest na to najlepszym dowodem. Sukienka i buty aktorki są z dwóch różnych bajek i mamy wrażenie, że ktoś je zestawił ze sobą zupełnie przypadkowo.

Zobacz wideo

Jakby tej szalonej mieszanki było mało, to Wieniawa dorzuciła do niej jeszcze modny, luksusowy i drogi print torebki Diora. Co za dużo, to niezdrowo. Zgadzacie się? A może taki odważny miks trafia w Wasze gusta?

WJ