Antek Królikowski oficjalnie z nową dziewczyną. To magister prawa. Jak widać aktor ma już dość kobiet związanych z show-biznesem

Antoni Królikowski już nie jest do wzięcia. Aktor pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nową partnerką. Tym razem nas zaskoczył, gdyż jest ona osobą niezwiązaną z show-biznesem. Zobaczcie, z kim spotykał się, zanim ją poznał.
Antoni Królikowski z dziewczyną Antoni Królikowski z dziewczyną Instagram.com/ antek.krolikowski

Antek Królikowski z dziewczyną

Antek Królikowski nie był długo sam po rozstaniu z Julią Wieniawą. U jego boku pojawiła się urocza blondynka, której trudno szukać na salonach. Kasia, bo tak ma na imię, skończyła prawo i raczej nie ma aspiracji, żeby zaistnieć w show-biznesie. Świadczyć może też o tym to, że ma prywatne konto na Instagramie.

Antek Królikowski w towarzystwie kobiety Antek Królikowski w towarzystwie kobiety Instagram/antek.krolikowski

Antek Królikowski ma nową dziewczynę

O tym, że aktor ma nową ukochaną, plotkowano już od dawna. Jednak dopiero teraz zdecydował się potwierdzić, że znowu jest w związku. Dodał wspólne zdjęcie z partnerką. Internauci zostawili wiele komentarzy. Najwięcej z nich dotyczy przeszłości Królikowskiego, który wybierał aspirujące gwiazdki lub osoby związane z jego branżą.

Żeby nie miała takiego parcia, to będzie dobrze. Wszystkiego dobrego.
Obyś nie wyhodował kolejnej celebrytki.
Nareszcie normalna dziewczyna - piszą.
Antek Królikowski Antek Królikowski antek.krolikowski/Instagram

Antek Królikowski i jego dziewczyny

Antek Królikowski to jeden z tych aktorów, który cieszy się sporym powodzeniem. Nie zdarzało się, żeby długo był sam. Julia Wieniawa i Laura Breszka to niejedyne jego miłości. Przypomnijmy sobie, z kim jeszcze był.

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski Julia Wieniawa, Antoni Królikowski Instagram/juliawieniawa

Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli razem przez dwa lata, a ich związek rozwijał się na oczach fanów. Po raz pierwszy pojawili się razem na ściance pod koniec stycznia 2017. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Wieniawa była wtedy początkującą 18-letnią aktorką, znaną jedynie z serialu 'Rodzinka.pl'. Szybko zostali stałymi bywalcami salonów i uchodzili za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie.

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Instagram.com/antek.krolikowski/

Jednak w grudniu doszło do ich rozstania i oboje już nie są singlami. Aktorka pierwsza zaczęła się pokazywać z Baronem, jej były o nowym związku zaczął mówić trochę później.

Julia Wieniawa, Baron
Fot. juliawieniawa/Instagram

Magdalena Bieńkowska i Antek Królikowski Magdalena Bieńkowska i Antek Królikowski Instagram.com/magdalenabienkowska/antekkrolikowski

Antek Królikowski i Magdalena Bieńskowska

Plotkowano też, że Antek po rozstaniu z Kasią Sawczuk, a przed poznaniem Julii Wieniawy, spotykał się z Magdaleną Bieńkowską. Byli widziani kilka razy, na spacerze nie szczędzili sobie czułości. Jednak Miss Polonia nie skomentowała nigdy jednoznacznie ich relacji. Dziennikarzom powiedziała jedynie, że 'zostawi to dla siebie'. Ich zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ.

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk Instagram.com/antek.krolikowski/

Antek Królikowski i Katarzyna Sawczuk

Julia Wieniawa nie była pierwszą sporo młodszą dziewczyną Antka Królikowskiego. Wcześniej aktor był związany z Katarzyną Sawczuk. Parę dzieliło 8 lat różnicy. Ich związek przetrwał nieco ponad rok i rozpadł się w atmosferze skandalu. Celebrytka była wówczas posądzana o zdradę. Ostatecznie Królikowski zaprzeczył, jakoby powodem ich rozstania był ktoś inny.

Kasia Sawczuk i Antek Królikowski
KAPIF.pl

Co ciekawe, Wieniawa i Sawczuk były kiedyś przyjaciółkami. Przyjaźń skończyła się jednak w momencie, gdy gwiazda "Rodzinki.pl" związała się z byłym koleżanki.

Antek Królikowski i Laura Breszka w 2013 roku Antek Królikowski i Laura Breszka w 2013 roku KAPIF.pl

Antek Królikowski i Laura Breszka

O związku Laury Breszki i Antka Królikowskiego zaczęło mówić się w 2012 roku. Para była ze sobą przez trzy lata i wiele osób zaczęło spekulować, że aktor wreszcie się ustatkuje. Podobno zakochani planowali nawet ślub, a Królikowski poważnie myślał o zostaniu ojczymem córki Breszki. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. To musiało być ciosem dla mamy aktora, która bardzo im kibicowała.

Antek Królikowski i Laura Breszka
KAPIF.pl

Antek Królikowski i Samuela Górska w 2014 Antek Królikowski i Samuela Górska w 2014 KAPIF.pl

Antek Królikowski i Samuela Górska

Przez pewien czas spotykał się także z uczestniczką 'Top Model' - Samuelą Górską. Na salonach pokazali się razem jedynie raz podczas wręczenia 'Róż Gali' w 2014 roku. 

Myślcie, że Antek wreszcie znalazł idealną partnerkę?

Więcej o: