"Sanatorium miłości". Związek Małgosi i Marka kwitnie. Jednak zakochani nie mieszkają jeszcze razem. Powód jest poważny

"Sanatorium miłości". Małgosia i Marek, którzy poznali się w programie, dalej są razem. Jednak jak podaje "Rewia" nie mieszkają jeszcze razem. Dlaczego?

Małgosia i Marek to jedyna para, która poznała się w programie "Sanatorium miłości". Mężczyzna od samego początku wiedział, że jest ona kobietą, z którą mógłby ułożyć sobie życie i o którą warto się starać. Ich uczucie rodziło się na oczach widzów, a w jednym z odcinków Marek wyznał Małgosi miłość i poprosił ją o rękę.

"Sanatorium miłości". Marek nie mieszka jeszcze z Małgosią

Ich związek przetrwał po zakończeniu nagrań. Do tej pory są razem i układają sobie wspólnie życie. Co prawda jeszcze nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać, ale starają się jak najczęściej widywać. Mają to szczęście, że oboje pochodzą z województwa mazowieckiego i dzieli ich zaledwie 40 km (Marek mieszka w Józefowie, a Małgosia w Nadarzynie). Mężczyzna odwiedza ukochaną w każdej wolnej chwili. Jak podaje magazyn "Rewia", bywa u niej regularnie, przynajmniej raz w tygodniu.

Z każdym dniem moje serce mocniej bije. Najchętniej bym się nie rozstawał z Małgorzatą ani na chwilę - wyznał Marek.

Dlaczego więc nie zdecydowali się zamieszkać razem? "Rewia" jako jeden z głównych powodów podaje, że może to wszystko wynikać z sytuacji Małgosi, która jest w trakcie rozwodu. Ciekawe, czy zdecydują się na kolejny etap, gdy będzie już wolna? Jak myślicie?

'Sanatorium miłości''Sanatorium miłości' Screen z TVP1/ 'Sanatorium miłości'

"Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" to kolejny po programie "Rolnik szuka żony" hit TVP1. Co tydzień średnio 3,5 miliona widzów śledziło losy dwunastu seniorów, poszukujących miłości. Niestety, Małgosia i Marek to jedyna para, która się tam poznała. Jednak udział w show zmienił także życie pozostałych bohaterów, którzy doświadczyli nowych emocji, przeżyli wspaniałe przygody i otworzyli się. Stacja już zapowiedziała, że planuje 2. sezon. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (20)
"Sanatorium miłości". Związek Małgosi i Marka kwitnie. Jednak zakochani nie mieszkają jeszcze razem. Powód jest poważny
Zaloguj się
 • Gość: wanda

  Oceniono 14 razy 8

  zastanawiam się co ona w nim widzi.

 • Gość: WIDZ....

  Oceniono 8 razy 8

  Nie gardzić nie wytykać że taki owaki lub owaka to są osoby bardzo dorosłe i decyzja jest ich osobista oraz wybór ....Tak samo Prowadząca Pani MANOWSKA jest super kobietą i szacunek dla niej się należy ,,,,Jest kobietą z KLASĄ.........SZACUNEK.....

 • Gość: jan

  Oceniono 18 razy 8

  Nie pasuje do niej.Ona babka z klasą a on taki jakiś burak,bez ogłady.

 • Gość: Basa

  Oceniono 6 razy 4

  Niech Im się darzy.Mają szczęście ,że na siebie trafili.Oboje fajni choć różni,ale to nie powód by kogokolwiek deprecjonować.Wy też jesteście różni, niekoniecznie idealni.

 • Gość: Kamea

  Oceniono 6 razy 4

  A czemuz to notorycznie piszecie na Plotku, teoretycznie zarezerwowanym dla celebrytow w rozumieniu aktorow, piosenkarzy, rezyserow, pisarzy (moze nie pierwszej wielkosci, ale literatury popularnej), modelek, roznej masci artystow lepszych i gorszych - o bohaterach paradokumentow? Ci rolnicy, ta wielbiona tu rolniczka kreowana niemalze na swieta matke, te dziewczatka oszukane w programach, dzieki ktorym mialy zostac zonami bogatych farmerow, te pary ze slubow w ciemno, jedni i drudzy o urodzie mocno watpliwej, ci skadinad sympatyczni emeryci, ale dosc nudni i sztampowi. Nagle wywiady, opinie o zyciu, autorytety moralne. Wiem ze nasi, pozal sie Boze celebryci, sa nieraz mocno irytujacy, bezbarwni, smieszni w zlym znaczeniu tego slowa. Ale tancza, spiewaja, nagrywaja, graja - sa w szolbiznesie zawodowo. A tu panstwo... Hm... Ot Janusz z Grazynka kupili jablka. Basia wybiera wozek dla bobaska. Bozenka przylapana na basenie. Rysiek parzy herbate. Wlodek je bigos. Krysia byla w Borach Tucholskich. Jadzia z mezem planuja urlop w Egipcie. Ok. Tylko to nie Plotek powinnien byc a Wiesci Gminne albo Po Sasiedzku.

 • Gość: ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Te komentarze negatywne na temat Pana Marka są niesprawiedliwe, Widać z zachowania ,że ma szczerą duszę i dobre serce ,dlatego Pani Małgosia go polubiła.

 • Gość: Gosc

  0

  Gratuluje wszystkim zakochanym z sanatorium mil0sci,wspanialy program, czekam national nastepny,zdolna panic Marta manowska Pelna wdzieku a d0datku.

 • Gość: walerka

  0

  Zamieszkać z Markiem ... Małgosia ma instynkt samozachowawczy ... Stara się nie zamordować Gośtka. Być z Nim 24 na dobę. HORROR. Mogłoby to się źle skończyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX