"Sanatorium miłości". Związek Małgosi i Marka kwitnie. Jednak zakochani nie mieszkają jeszcze razem. Powód jest poważny

"Sanatorium miłości". Małgosia i Marek, którzy poznali się w programie, dalej są razem. Jednak jak podaje "Rewia" nie mieszkają jeszcze razem. Dlaczego?
Zobacz wideo

Małgosia i Marek to jedyna para, która poznała się w programie "Sanatorium miłości". Mężczyzna od samego początku wiedział, że jest ona kobietą, z którą mógłby ułożyć sobie życie i o którą warto się starać. Ich uczucie rodziło się na oczach widzów, a w jednym z odcinków Marek wyznał Małgosi miłość i poprosił ją o rękę.

"Sanatorium miłości". Marek nie mieszka jeszcze z Małgosią

Ich związek przetrwał po zakończeniu nagrań. Do tej pory są razem i układają sobie wspólnie życie. Co prawda jeszcze nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać, ale starają się jak najczęściej widywać. Mają to szczęście, że oboje pochodzą z województwa mazowieckiego i dzieli ich zaledwie 40 km (Marek mieszka w Józefowie, a Małgosia w Nadarzynie). Mężczyzna odwiedza ukochaną w każdej wolnej chwili. Jak podaje magazyn "Rewia", bywa u niej regularnie, przynajmniej raz w tygodniu.

Z każdym dniem moje serce mocniej bije. Najchętniej bym się nie rozstawał z Małgorzatą ani na chwilę - wyznał Marek.

Dlaczego więc nie zdecydowali się zamieszkać razem? "Rewia" jako jeden z głównych powodów podaje, że może to wszystko wynikać z sytuacji Małgosi, która jest w trakcie rozwodu. Ciekawe, czy zdecydują się na kolejny etap, gdy będzie już wolna? Jak myślicie?

'Sanatorium miłości''Sanatorium miłości' Screen z TVP1/ 'Sanatorium miłości'

"Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" to kolejny po programie "Rolnik szuka żony" hit TVP1. Co tydzień średnio 3,5 miliona widzów śledziło losy dwunastu seniorów, poszukujących miłości. Niestety, Małgosia i Marek to jedyna para, która się tam poznała. Jednak udział w show zmienił także życie pozostałych bohaterów, którzy doświadczyli nowych emocji, przeżyli wspaniałe przygody i otworzyli się. Stacja już zapowiedziała, że planuje 2. sezon. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

AW