Kim Kardashian wybrała się z córką na spacer, jednak my patrzymy głównie na jej nogi. Od lat zmaga się z uciążliwą chorobą skóry

Kim Kardashian od lat zmaga się z łuszczycą. Jej najnowsze zdjęcia pokazują, że jej problem jest naprawdę poważny.

Kim Kardashian w 2010 roku ogłosiła, że cierpi na łuszczycę. Celebrytka zdecydowała się ogłosić to głośno, gdyż uznała, że nie ma ochoty dłużej się z tym ukrywać. I tak każdy o tym wiedział i nie chciała traktować tego jako wady czy czegoś wstydliwego. Kilka tygodni temu przyznała się, że choroba zaatakowała jej twarz. Próbowała leczyć się naturalnymi środkami, a na InstaStory pokazywała, jak pije specjalną miksturę i nakłada maść ziołową. Teraz choroba zaatakowała także jej nogi.

Zobacz wideo

Kim Kardashian cierpi na łuszczycę

Kim została niedawno przyłapana wraz z North przez paparazzi. Celebrytka miała na sobie krótkie legginsy. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że jej łydki są pokryte zmianami skórnymi. Na szczęście nie zepsuło jej to humoru i z dumą odsłaniała ciało.

Kim Kardashian cierpi na łuszczycę. Zobacz zdjęcia >>>>>

Kardashian po raz pierwszy zorientowała się, że coś jej dolega, gdy przed otwarciem sklepu DASH w Nowym Jorku wszystko zaczęło ją swędzieć. Miała na sobie wtedy sukienkę z cekinów i myślała, że to materiał spowodował wysypkę.

Pierwszy raz miałam to na otwarciu sklepu DASH w Nowym Jorku. Miałam na sobie suknię całą z cekinów i zaczęło mnie wszystko swędzieć. Myślałam, że to tylko wysypka spowodowana przez tkaninę, ale potem wysypka pokryła moje nogi i mama powiedziała: "Myślę, że masz łuszczycę!". Ona też ją ma i to jest dziedziczne, więc błyskawicznie zauważyła objawy - wyznała.

Choć jest świadoma, że nie ma lekarstwa na jej dolegliwości, to Kim próbuje wszystkiego, co mogłoby jej pomóc w walce z chorobą. Jakiś czas temu stan jej skóry poprawiał się stopniowo dzięki terapii światłem, stosuje też zastrzyki z kortyzonem. Najważniejsze, że pomimo presji idealnego wyglądu jest dumna ze swojego ciała.

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Kim Kardashian wybrała się z córką na spacer, jednak my patrzymy na jej nogi. Od lat zmaga się z uciążliwą chorobą skóry
Zaloguj się
 • Gość: mania

  Oceniono 19 razy 15

  mnie raczej dziwi, że Kim z uporem maniaka prostuje dziewczynkom włosy !!! a łuszczyca - no cóż, chorują na nią różni ludzie, sławni też...

 • Gość: Qba

  Oceniono 20 razy 14

  Pewnie zapisała się do dermatologa na kase chorych A wizyta dopiero 2034r

 • Gość: Juda

  Oceniono 15 razy 13

  Łuszczyca to wredna przewlekła choroba .Moha siostra ma ja juz od lat!!! Niestety dziedziczna 😒

 • boo-boo

  Oceniono 14 razy 12

  Od łuszczycy gorszy jest fakt kilkulatki z wyprostowanymi włosami.

 • Gość: Laik

  Oceniono 18 razy 10

  Całego klanu Kardashianów nie lubię, ale szacun dla Kim za nie chowanie choroby która dotyka wielu osób w tym i mnie.
  Ludzie patrzą jak na trędowatego, a najlepsze, że mimo wielu kampanii społecznych, nadal myślą, że można się zarazić łuszczycą - gdy jest to choroba genetyczna, przewlekła i dziedziczna, ale w żaden sposób nie zaraźliwa.

  Pozdrawiam Biedronki!

 • Gość: EvaZ

  Oceniono 3 razy 3

  Co tam nogi i reszta ciała do pasa...przecież najważniejsze to ta część od pasa w górę. ZNAM dużo kobiet i w wieku,ości przypadków to wygląda to tak , ze od pasa w dół grube cellulit rozstępy...ale najważniejsze to piersi i wytapetowana buzia. Coś koszmarnego kobiety jak dbamy o ciało to o całe !

 • Gość: Ewa

  Oceniono 6 razy 2

  Każdy z nas jest tylko człowiekiem, nikt nie jest idealny i każdy ma jakieś dolegliwości

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  To jest jej sprawa co robi z włosami dziecku
  natomiast ta łuszczyca to coś obrzydliwego
  po co pokazywać całemu światu ?

 • Gość: Gino

  Oceniono 1 raz 1

  Jesteście okrutni, to nie jej wina że choruje.. każdy może!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX