18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Marta Linkiewicz żałuje udziału w Fame MMA. Ma dość Esmeraldy Godlewskiej. Wycofa się przed walką? "Muszę się taplać w tym g**nie"

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zmierzą się w klatce podczas trzeciej gali Fame MMA. Patoinfluencerka tuż przed walką żali się, że ma dość szumu wokół tego wydarzenia.
Zobacz wideo

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska staną do walki w oktagonie (ośmiokątna klatka) już 30 marca podczas trzeciej edycji Fame MMA. Przed oficjalną galą odbyły się już dwie konferencje promujące wydarzenie i zawodników. Podczas obu spotkań najwięcej emocji przyniosły słowne potyczki obfitujące w wyzwiska oraz wybuchy agresji patoinfluencerki i śpiewającej celebrytki.

Marta Linkiewicz chce zrezygnować z Fame MMA?

O pierwszej konferencji pisaliśmy, że to festiwal patologii. Wówczas Esmeralda rzuciła w Martę szklanką. Ponadto nie szczędziły sobie wyzwisk. Natomiast na drugiej konferencji posunęły jeszcze dalej. Godlewska przyniosła dla Linkiewicz kaszankę, a w zamian została obrzucona przez nią jajkami.

Pod tym wydarzeniu patoinfluencerka zaczęła żalić się na swoim InstaStory, że ma już dość tego całego zamieszania wokół niej i Fame MMA. Ewidentnie jest zmęczona jakimkolwiek kontaktem z Esmeraldą.

Czasem tak sobie leżę i myślę: "Na ch*j ci było to całe Fame MMA". To nie jest tak, że wychodzisz, od***iesz sobie walkę, elo i tyle cię widzieli. Bo właśnie po drodze, ku**a, musisz się tyle pie***lić z tymi ludźmi. Takiego pokroju Esmeraldy Godlewskiej. Musisz się taplać w tym g**nie z nimi. K**wa, za***iście, zawsze o tym marzyłam - powiedziała zdenerwowana Linkiewicz.

Jak myślicie, Marta wytrzyma napiętą atmosferę, czy jednak zrezygnuje z walki? A może złość na Godlewską pomoże jej wygrać w klatce?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.