Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się? Na jej palcu znalazł się piękny pier¶cionek. Ale co¶ tu się nie zgadza

Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się. Tak przynajmniej donosz± portale plotkarskie. My jednak patrzymy na rękę aktorki i co¶ nam się nie zgadza.
Zobacz wideo

Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowki to jedna z najmłodszych, ale i zarazem jedna z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. S± ze sob± od dwóch lat i wierz±, że to miło¶ć na całe życie. Jaki¶ czas temu zamieszkali razem, a teraz media rozpisuj± się, że zdecydowali się zaręczyć!

Adam Zdrójkowski o¶wiadczył się Wiktorii G±siewskiej?

18-letni Adam i o rok starsza Wiktoria pojawili się w "Pytaniu na ¦niadanie". Na zrobionych im zdjęciach, które dotarły do mediów, rzuca się w oczy piękny pier¶cionek na prawej dłoni aktorki. Jest niezwykle okazały, więc nic dziwnego, że można by pomy¶leć, że to zaręczynowy. Przejrzeli¶my profil aktorki na Instagramie i okazuje się, że ma go już od co najmniej końca lutego.

Wiktoria G±siewska i Adam ZdrójkowskiWiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski AKPA

Jednak nas zastanawia to, że Wiktoria nosi go na ¶rodkowym palcu. Jak się przyjęło w Polsce, powinien znajdować się on na serdecznym. W±tpimy, żeby Adam się pomylił i kupił zły rozmiar. Chyba że taka jest prawda...  Aczkolwiek mamy nadzieję, że niedługo usłyszymy o ich zaręczynach, gdyż mocno im kibicujemy!

AW

Więcej o:
Komentarze (40)
Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się? Na jej palcu znalazł się piękny pier¶cionek. Ale co¶ tu się nie zgadza
Zaloguj się
 • Gość: Jan

  Oceniono 14 razy 6

  S± super par± . Ona ładna on przystojniak !!! Życzę im najlepszego . B±dĽcie szczę¶liwi :))

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  To przecież jeszcze dzieciaki jakie zaręczyny żeby za chwile było o nich gło¶no ze nie s± już ze sob± poranoja ten show biznes

 • Gość: Karola

  Oceniono 3 razy 3

  Tragedia... Mam męża, a pier¶cionek zaręczynowy noszę na ¶rodkowym palcu od samego pocz±tku. U nas tak się przyjęło. Serdeczny jest dla obr±czki.

 • Gość: Go¶cie go¶cie

  Oceniono 2 razy 2

  Nic do nic nie mam ale to przecież to dzieciaki jeszcze

 • Gość: K

  Oceniono 8 razy 2

  Fajni s±. W dance, dance, dance pokazuj± sie z najlepszej strony. Żeby ich nie zepsuł i nie przytłoczył showbiznes jak to sie dzieje w przypadku ich koleżanki z planu- Wieniawy. Bardzo im kibicuje. A czy sie zaręczaj± czy to tylko pier¶cionek na dowód uczucia czy zwyczajn prezent nic nam do tego. Pozrawiam!

 • Gość: K

  Oceniono 6 razy 2

  Fajni s±. W dance, dance, dance pokazali sie z najlepszej strony. Żeby ich nie zjadł i nie zespuł show-biznes jak to sie stało w przypadku Wieniawy. Kibicuję im. Niech im będzie dobrze!

 • Gość: Alicja

  Oceniono 1 raz 1

  co za zboczeñcy ,pisz± że to dziecko a tylko na krok się gapi±- dajcie młodym spokój,media rozhu¶tały plotkę a wy się podniecacie.. pilnujcie własnych kroczy i d...y też....Wiki i Ada¶ pozdrawiam i trzymam kciuki

 • Gość: Spec

  0

  TE DZIWNE BARDZO SZTUCZNE USMIECHY ROGALE, ci±głe u¶miechy z zębami, sztuczni i niezbyt przystojni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX