Małgorzata Rozenek przeżywa dramatyczne chwile. Jej buldożka walczy o życie. "Masakra, sprawa jest poważna"

Małgorzata Rozenek martwi się o zdrowie i życie swojej buldożki, Marianki. Pies jest po operacji kręgosłupa, ale to nie jedyny problem, z jakim musi się zmierzyć. Gwiazda jest załamana.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenen-Majdan przeżywa obecnie trudne chwile. Ostatnie dni były dla niej koszmarem. Wszystko za sprawą jednego z jej buldożków, Marianki, która niespodziewanie zachorowała. Czworonóg cierpi na dyskopatię, niewydolność nerek i problemy z układem moczowym. Konieczna była operacja.

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu pisała w czwartek na Instagramie.
 

Małgorzata Rozenek dziękuje fanom za wsparcie

W ciągu ostatnich dni Perfekcyjna otrzymała sporo słów wsparcia od internautów. Pomimo dramatycznej sytuacji, Małgorzata postanowiła znaleźć chwilę i nagrać na Instastory filmy, w których dziękuje fanom za tyle ciepła.

Chciałabym wam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie słowa wsparcia, za życzenia zdrowia dla Marianki i całą pozytywną energię, którą tak wysyłaliście. Dziękuję wam bardzo za to

Rozenek wyznała, że niewiarygodnie trudno jest patrzeć na cierpienie zwierzaka, którego traktuje się jak członka rodziny. Jednocześnie zaznaczyła, że zrobi wszystko, aby uratować swojego pupila.

Jesteśmy przygotowani na to, że Marianka będzie miała dobrany piękny wózek i będzie na tym wózku śmigała. Do poniedziałku zostaje w lecznicy, będzie miała badania. W jednym momencie skumulowało się wiele różnych schorzeń, ale chciałam wam po prostu serdecznie podziękować za tą serdeczność, którą od was dostałam.

Trzymamy mocno kciuki, żeby Marianka szybko wróciła do zdrowia!

KS