Telekamery 2019. Patrycja Markowska w bardzo odważnej stylizacji. Odsłoniła brzuch. Chyba jeszcze bardziej schudła

Telekamery 2019. W poniedziałek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody dla m.in. najlepszego aktora i ulubionego serialu widzów. Na scenie pojawiła się Patrycja Markowska, która wybrała dość odważną stylizację, jak na takie wydarzenie.
Zobacz wideo

Telekamery 2019. Na gali wręczenia statuetek zjawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło Dody, Marty Manowskiej czy Marceliny Zawadzkiej. Oprócz nich zjawili się także goście, którzy zapewnili oprawę artystyczną. Swój mini koncert dała Patrycja Markowska z ojcem, Grzegorzem Markowskim.

Zobacz: Telekamery 2019. Dorota Szelągowska odsłoniła dekolt, Doda w przepięknej sukni. To ona skradła show

Telekamery 2019. Patrycja Markowska pokazała brzuch

Piosenkarka wyróżniała się na tle pozostałych gości. Pokazała swój rockowy pazur i zdecydowała się na odważną stylizację. Założyła błyszczące spodnie oraz marynarkę w tym samym kolorze, którą nosiła rozpiętą. Pod spód założyła krótki top, który wyeksponował jej płaski brzuch. Całość uzupełniły czarne szpilki i chusta zarzucona luźno na szyję.

Telekamery 2019. Patrycja Markowska w odważnej stylizacji. Zobacz zdjęcia >>>>>

Nie da się nie zauważyć, że Patrycja jest wyjątkowo szczupła. Odnosimy wrażenie, że w ostatnim czasie jeszcze bardziej schudła. Ogólnie podczas gali wyglądała oryginalnie, jednak coś nie do końca zagrało. A Wam jak się podoba?

Telekamery 2019 - wyniki >>>

AW