Marta Manowska została brunetką. Udana metamorfoza? Fani mają pewne wątpliwości

Marta Manowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zaobserwować, że zmieniła swój kolor włosów i teraz jest brunetką. Metamorfoza jest naprawdę spora, jednak nie przypadła wszystkim do gustu.

Marta Manowska od kilku już lat zalicza się do grona czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą faktu, że świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej hitowego programu Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Szybko zyskała więc sympatię widzów i dziś cieszy się sporą popularnością. Z liczną rzeszą fanów najczęściej komunikuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych. I to właśnie na Instagramie Manowska pochwaliła się nową fryzurą, która z pewnością wielu wbiła w fotel. Okazuje się, że Marta zostałą brunetką. 

Zobacz wideo

Marta Manowska jest brunetką. Jak teraz wygląda? 

Marta opublikowała zdjęcie, na którym naprawdę aż trudno ją rozpoznać. A to dlatego, że od początku Manowska przyzwyczaiła nas do swoich długich, blond włosów i chyba nikt nie spodziewał się, że nagle gwiazda zdecyduje się na taką metamorfozę. 

Czas na zmiany - napisała Marta.

Trzeba przyznać, że pod zdjęciem Manowskiej posypała się lawina komplementów. Spora część fanów Marty nie ma jednak 100 procent przekonania, czy rzeczywiście zmiana koloru włosów wyszła jej na dobre. 

Blond lepszy, w tych też ładnie, ale jednak blond.
Pięknie, ale blond piękniej.
Korzystniej w blond - czytamy.
 

Jak wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie, a każdemu i tak się nie dogodzi. A Waszym zdaniem, udana metamorfoza? 

DH

Więcej o: