Marta Manowska żegna Cezarego z "Sanatorium miłości". "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich poznałam"

Marta Manowska przyznała na swoim Instagramie, że bardzo przeżyła śmierć Cezarego Mocka. W emocjonalnym wpisie opisała, jak zapamiętała sympatycznego uczestnika "Sanatorium miłości"

Marta Manowska pożegnała jednego z uczestników "Sanatorium miłości" - Cezarego Mocka, który zmarł we wtorek, 19 lutego 2019 rok z powodu zapalenia płuc. 

Marta Manowska żegna Cezarego Mocka

Gospodyni "Sanatorium miłości" zamieściła na swoim Instagramie bardzo emocjonalny i wzruszający wpis, w którym wspominała zmarłego 67-latka. 

Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem - wyznała.

Manowska przyznała również, że darzyła pana Cezarego silnymi uczuciami. 

Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bał się miłości, to jakby bał się żyć”. Kocham Cię. Twoja Martynka - napisała. 

Fani Manowskiej i samego show również byli poruszeni śmiercią uczestnika programu. W komentarzach pod postem Marty Manowskiej znalazło się więc wiele wspomnień o panu Cezarym. 

Panie Czarku, wprowadzał Pan tyle sympatii i zrozumienia, aż serce pęka na tą przykrą wiadomość. Miejmy nadzieję, że w niebie znajdzie Pan miłość.
Jeden z najlepszych kuracjuszy . Wielka szkoda. Niby tylko program,ale dla większości z nas pozostanie Pan na długo w naszej pamięci.
Wielka strata. 
Przesympatyczny człowiek, wesoły. Niech odpoczywa w pokoju.

AG

Więcej o:
Komentarze (7)
Marta Manowska żegna Cezarego z "Sanatorium miłości". "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich poznałam"
Zaloguj się
 • Gość: iks

  Oceniono 5 razy 5

  Łatwo sobie wyobrazić jak przeżyli to pozostali uczestnicy "Sanatorium" zdążyli się przecież poznać,polubić.Nawet nam - tylko widzom jest bardzo przykro i łzy cisną się do oczu.Nie można jeszcze w to uwierzyć i się z tym pogodzić.

 • Gość: Karolina Xena

  Oceniono 4 razy 4

  Wyrazy wspolczucia dla rodziny😥Odkad uslyszalam o smierci P.Cezarego bardzo sie wzruszylam.Ogladam Sanatorium Milosci polubilam bardzo P.Cezarego podziwialam podejscie do zycia

 • Gość: Wera

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo przykra wiadomosc

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 2 razy 2

  To bardzo przykra wiadomość. Ale ja chciałbym zwrócić uwagę na osobę P. Marty Manowskiej.
  Osoby o niezwykle serdecznym stosunku do uczestników obu programów. P. Marta jest prawdziwa , nie gwiazdorzy , jest ale jakby z boku. Usmiechnięta , życzliwa . Tak mało jest tego pokroju dziennikarzy. Więc nie dziwne że przeżywa śmierć Pana Czarka. Pani Marto jest Pani Człowiekiem a potem prowadzącą.

 • Gość: Jol sms

  Oceniono 4 razy 2

  Wyrazy współczucia dla rodziny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX