"Sanatorium miłości". Marek znów próbował poderwać Małgosię, ale ta wylądowała w ramionach innego! "Ostro wywijał"

"Sanatorium miłości". Za nami czwarty odcinek show. W uzdrowisku na kuracjuszy czekała impreza "silent disco". Marek próbował w trakcie tańca poderwać Małgosię, ale ta zaczęła bawić się z innym mężczyzną.
Zobacz wideo

"Sanatorium miłości" to program, w którym dwunastu uczestników 60+ spotyka się w sanatorium na południu Polski, aby odnaleźć miłość swojego życia.

"Sanatorium miłości" - Marek poderwał Małgosię

W dzisiejszym odcinku Małgosia i Marek udali się razem na zabiegi. Para spędziła wspólne chwile w komorze kriogenicznej i na siłowni. Dla mężczyzny była to doskonała okazja, aby zaimponować swojemu obiektowi westchnień.

Chcę pokazać Małgosi swoją męskość - powiedział Marek.

Później kuracjusze udali się na naukę salsy. Jak się okazało, zajęcia odbyły się w konkretnym celu. Wieczorem na uczestników show czekała bowiem impreza "silent disco", która polega na tym, że każda osoba ma w uszach słuchawki i może słyszeć inną muzykę niż pozostali.

Marek wykorzystał okazję i w tych romantycznych okolicznościach postanowił poderwać Małgosię. Jednak uczestniczka jest niezmiennie nieco zdystansowana w stosunku do ich relacji.

Bardziej on oczekuje ode mnie gestu i zaangażowania, a ja nie chcę tak wybiegać przed szereg - skwitowała.
Widzę, że Małgosia jest dla mnie pozytywnie nastawiona - stwierdził pewny siebie Marek.

W pewnym momencie Małgosia zaczęła tańczyć z innym mężczyzną. Dla Marka widok ukochanej z 40-latkiem był bolesny. Jednak kuracjuszka nie narzekała na taki przebieg zdarzeń.

Ostro wywijał - przyznała Małgosia.

Kuracjusz chyba nie tak wyobrażał sobie ten wieczór.

Nie da się ukryć, że miniona randka skończyła się dla Marka większym powodzeniem. Mężczyzna skradł Małgorzacie buziaka i miał okazję, aby bliżej ją poznać. Ponadto kobieta wyznała, że lubi Marka.

Mamy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Trzymamy kciuki!

KS