Adriana Kalska w niebieskich włosach. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, ale fani nie są zachwyceni. Skomentował też Piotr Stramowski

Adriana Kalska dodała na Instagramie zdjęcie sprzed 5 lat. Aktorka wyglądała wtedy znacznie inaczej niż dzisiaj. Miała wtedy dość oryginalny kolor włosów. Posądzaliście by ją o to?
Zobacz wideo

Adriana Kalska od 2015 roku wciela się w postać Izy w serialu "M jak Miłość". Jak doskonale wiedzą jej fani, na planie poznała swojego ukochanego, Mikołaja Roznerskiego, z którym jest od roku. Widzowie kojarzą ją jako piękną szatynkę, jednak jak się okazuje, nie zawsze nią była i lubiła eksperymentować z fryzurą.

Adriana Kalska w 2014 roku

Kalska 5 lat temu była raczej bardziej zbuntowana. Jak możemy zobaczyć na zdjęciu, które udostępniła, miała wtedy... niebieskie włosy.

''2014 #past #taktoja #taktomojewłosy #smerfnehity #krejzikrejzi #idziewiosna #konkretkolor #jatosama.ha! #kiedyśtobyło #cośbysięznowuzmieniło - napisała.
 

Internauci uważają, że ten kolor pasował do "zbuntowanej nastolatki" i nie ukrywają, że teraz znacznie bardziej im się podoba. Niektórzy zdecydowanie komentują, że źle w nim wyglądała:

Pięknie, ale nie rób takiego więcej... Tak jak teraz jest ok.
Strasznie.
W ciemnych ci lepiej - wyrażają swoje zdanie.

Wśród komentujących znalazł się także Piotr Stramowski. W swoim komentarzu nawiązał do napisu na czapce Adriany, który brzmi: Nie jestem rannym ptaszkiem. Napisał po angielsku, co w wolnym tłumaczeniu możemy ująć jako:

Czyli to znaczy, że jesteś "sową", prawda? - napisał aktor.

Komentarz Piotra StramowskiegoKomentarz Piotra Stramowskiego Screen z Instagram.com/ adriana.kalska

A Wam jak się podoba Adriana Kalska w takim wydaniu? Bo my znacznie bardziej wolimy ją w ciemniejszych włosach, a wy?

AW

Więcej o: