Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub? "Nie widzi poza nią świata". Do zaręczyn namawia aktora jego 8-letni syn

Mikołaj Roznerski oświadczy się ukochanej Adrianie Kalskiej? Za tę parę mocno trzyma kciuki 8-letni syn aktora, Antek.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem już prawie od roku. Gdy media obiegła informacja, że przystojny amant polskiego kina związał się z piękną aktorką, wielu nie kryło swojego zaskoczenia. Wszystko za sprawą faktu, że Mikołaj i Adriana grają parę w serialu "M jak miłość". Co jednak ciekawe, poznali się już dużo wcześniej. Ich związek nabiera rozpędu, więc nie dziwi nas fakt, że pojawiają się liczne zapytania o ślub! Okazuje się, że do zaręczyn mocno namawia Mikołaja jego 8-letni syn, Antek. 

Zobacz wideo

Mikołaj Roznerski oświadczy się Adrianie Kalskiej?

Jak donosi "Fakt", Antek, który jest owocem związku Mikołaja z Martą Jurtas, jest oczarowany Adrianą i mocno kibicuje swojemu tacie. 

Antek bardzo chciałby wiedzieć, czy Ada zostanie kiedyś żoną Mikołaja - wyznaje w rozmowie z tabloidem bliski kolega Roznerskiego.

Czytamy również, że jednak na tę chwilę Mikołaj unika tematu ślubu. Mimo to tabloid donosi, że aktor i tak nie widzi świata poza ukochaną. 

W towarzystwie nie jest tajemnicą, że Mikołaj nie widzi poza nią świata i wszyscy są pewni, że i tak prędzej czy później faktycznie się oświadczy - zdradza informator "Faktu"

Czy Antek wpłynie jednak na swojego tatę i juz wkrótce usłyszymy o zaręczynach? My mocno trzymamy kciuki za tę parę. Wy również? 

DH

Więcej o: