Mikołaj Roznerski zachwyca się Adrianą Kalską: Jestem z Ciebie dumny, łobuzie. Urocze?

Mikołaj Roznerski to czysty skarb. Tylko spójrzcie, jak wspiera swoją dziewczynę, Adrianę Kalską. To urocze!

Za nami finałowy odcinek 10. już edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Ostatecznie program wygrał Mateusz Ziółko, a czwarte miejsce zajęła Adriana Kalska, prywatnie dziewczyna Mikołaja Roznerskiego. Aktor postanowił złożyć ukochanej gratulacje na Instagramie, co wręcz rozczuliło internautów. 

Mikołaj Roznerski wspiera Adrianę Kalską

Mikołaj Roznerski opublikował na swoim profilu zdjęcie Adriany prosto zza kulis show. Fanów aktora najbardziej jednak chwycił za serce sam opis fotografii. 

Jestem z Ciebie dumny, łobuzie. Zrobiłaś swoje i to pięknie - napisał bowiem aktor. 

Przyznacie, że to naprawdę poruszający gest ze strony Mikołaja. Taki chłopak to po prostu czysty skarb! Podobnie uważają także internauci, czego liczny wyraz dają w komentarzach pod zdjęciem Kalskiej na profilu aktora.

Ada najlepsza! Super przemiana. Dla mnie wygrała ten program.
Wspaniale wspierasz ukochaną.
To ładnie, że tak wspierasz i kibicujesz swojej dziewczynie. Brawo - czytamy. 
 

Wydaje się więc, że Mikołaj Roznerski po wielu nieudanych związkach w końcu spotkał kobietę swojego życia. Kibicujecie tej parze?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - związek

Mikołaj i Adriana wspólnie grają w serialu "M jak Miłość". Poznali się jednak już dużo wcześniej. Oficjalnie swój związek potwierdzili w marcu tego roku na Instagramie. Po raz pierwszy publicznie, już jako para, pojawili się natomiast trzy miesiące temu na ramówce telewizji TVP.

Zobacz wideo

DH