Ewelina z "Warsaw Shore" będzie odchudzać się na wizji. "Od początku borykam się z największą falą hejtu". Tym razem jej się uda?

Ewelina z "Warsaw Shore" ponownie chce zawalczyć o piękną sylwetkę. Rusza program "Nova Ona Evelona", w którym celebrytka będzie relacjonować swoją metamorfozę. Pierwszy odcinek właśnie trafił do sieci.
Zobacz wideo

Ewelina Kubiak dała nam się poznać już w 1. edycji programu "Warsaw Shore". Dziewczyna szybko musiała zmierzyć się z potężną falą hejtu, jaka spadła na nią po udziale w rozrywkowym show. Seks, alkohol, bójki i skandale - tym tak naprawdę zasłynęli mieszkańcy domu "Warsaw Shore", przez co później poddawani byli ostrej krytyce. Ewelina natomiast często szykanowana była głównie ze względu na swój wygląd. Internauci do dziś wytykają jej nadwagę. Celebrytka już kilkukrotnie podejmowała próby walki o lepszą sylwetkę, jednak nigdy nie kończyły się one sukcesem. Gdy udało jej się zrzucić kilka zbędnych kilogramów, te powracały już chwilę po odłożeniu diety i treningów. Teraz Ewelina postanowiła więc na poważnie zawalczyć o swoje zdrowie!

Ewelina z "Warsaw Shore" zapowiada metamorfozę 

W miniony czwartek na kanale YouTube swoją premierę miał pierwszy odcinek z cyklu "Nova Ona Evelona". Okazuje się, że właśnie na tej platformie Ewelina będzie relacjonować swoją przygodę ze zdrowym trybem życia.

Postanowiłam się odchudzić, dlatego będę nagrywała dla was vlogi, bo chciałabym żebyście mi w tym towarzyszyli. Czy mi się uda, czy też nie, tego nie wiem - mówi.

Dieta i treningi to jednak nie wszystko. Sam odcinek rozpoczął się od dłuższego monologu Eweliny, w którym ta odniosła się do złośliwych komentarzy internautów, dotyczących właśnie jej nadwagi czy też ogólnie wyglądu. 

To ja od początku programu borykam się z największą falą hejtu odnośnie mojego wyglądu tudzież mojej sylwetki - wyznała Ewelina.

Ewelina przyznała również, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że ona też prowadzi poza programem zwyczajne życie, a ich komentarze naprawdę są w stanie ją głęboko dotknąć. 

Niby wypieram to z siebie, że to mnie nie rusza. Staram się jakoś wpoić sobie, że co mam się przejmować opinią ludzi, którzy mnie nie znają, ale jednak tam z tyłu głowy gdzieś to po prostu wszystko się kumuluje i zostaje - mówiła we vlogu.

W pierwszym odcinku Ewelina postanowiła zadzwonić również do trenera personalnego, by umówić się z nim na trening. Tak też się stało. Gwiazda "Warsaw Shore" wybrała się na siłownie, gdzie odbyła rozmowę z trenerem na temat wstępnych planów. Ewelina podjęła wyzwanie i już za tydzień będziemy mogli zobaczyć, jak poradziła sobie na treningu, a dodatkowo jak bardzo zmieni się zawartość jej lodówki. Czas porzucić słodkości na rzecz warzyw i owoców. Czy Ewelina tym razem da radę? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Będziecie śledzić metamorfozę Eweliny?

DH