Olga Kalicka wybrała się z synem na spacer. Postawiła na wózek ulubionej marki gwiazd. Mieli go m.in. Lewandowscy i Siwiec

Olga Kalicka urodziła ponad tydzień temu. Teraz pokazała wózek, jaki wybrała dla swojego syna.
Zobacz wideo

19 stycznia Olga Kalicka poinformowała swoich fanów, że jej syn pojawił się na świecie. To pierwsze dziecko jej i jej partnera, Cezarego Nowaka. Na Instagramie aktorki znalazło się zdjęcie rączki dziecka, a świeżo upieczona mama wyznała, że "poczuła bezgraniczną miłość od pierwszej chwili".

Olga Kalicka pokazała wózek

Pomimo niezbyt przyjemnej pogody, aktorka wybrała się z dzieckiem na spacer. Musiała wybrać się do Urzędu, żeby załatwić niezbędne formalności:

Na prawdziwe spacery jest jeszcze za wcześnie, ale Maluch musiał odbyć swoją pierwszą wizytę w Urzędzie i wiecie co... może się pochwalić własnym PESELEM! - napisała.

Aktorka idąc w ślady innych gwiazd, nie pokazuje twarzy syna. Możemy za to zobaczyć wózek, jaki dla niego wybrała. Zdecydowała się na modną firmę Cybex, którą uwielbiają celebryci. Zdecydowali się na nią m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy mieli kilka modeli, Natalia Siwiec oraz Marina i Wojciech Szczęśni. Ceny takich wózków są naprawdę różne. Ten, który wybrała aktorka, kosztuje około 5 tys. zł.

 

Internauci zachwycili się także tym, jak wygląda świeżo upieczona mama. Zostawili pod jej adresem wiele komplementów:

Cudownie. Kwitniesz.
Jesteś przepiękną mamą.
Piękna kobieta i piękna mama - komplementują.

I trudno się nie zgodzić z tymi opiniami, prawda?

AW