Ciężarna Izabela Janachowska gościła w studiu "DDTVN". Pozowała w eleganckiej stylizacji, której dopełnieniem była torebka za 29 tys. zł

Izabela Janachowska była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich przemyśleniach dotyczących ciąży. Gwiazda zjawiła się w studiu w bardzo eleganckiej stylizacji, której perfekcyjnym uzupełnieniem była torebka za prawie 30 tys. zł!

Izabela Janachowska zaledwie kilka dni temu podzieliła się na swoim Instagramie bardzo radosną nowiną. Gwiazda wyznała, że wraz ze swoim mężem spodziewają się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. I to właśnie temat ciąży stał się powodem, dla którego Janachowska pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda opowiedziała między innymi o tym, czy oswoiła się już z myślą, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Izabela nie kryła radości z faktu, że swoimi przemyśleniami może podzielić się w śniadaniówce i ze sporą otwartością zdradzała kulisy przygotowań do narodzin nowego członka rodziny. 

Zobacz wideo

Izabela Janachowska w "DDTVN". Jak wyglądała? 

Janachowska znana jest z tego, że zawsze dba o każdy, nawet i ten najmniejszy szczegół. Tak też i stało się tym razem. Izabela pojawiła się w studiu "DDTVN" w bardzo eleganckiej stylizacji, na którą składała się beżowo-biała suknia oraz klasyczne szpilki utrzymane w cielistym odcieniu. Szykowny look uzupełniła również czarna torebka Hermes Kelly, której cena waha się w okolicach 29 tys. zł. Przyznacie, że suma ta robi wrażenie. Sam efekt był jednak powalający. Gracji dodał również perfekcyjny, delikatny makijaż oraz dopracowana po ostatni włos fryzura.

 

ELEGANCKA IZABELA JANACHOWSKA W "DDTVN". ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Na tę chwilę ciężko dopatrzeć się u Izy jakichkolwiek ciążowych krągłości. Wnioskujemy więc, że do porodu pozostało jeszcze trochę czasu. Mimo to trzymamy mocno kciuki za przyszłych rodziców!

DH