Jeszcze niedawno Izabela Janachowska twierdziła, że na razie nie planuje dzieci. W "Kulisach Sławy" programu "Uwaga!", które niedawno zostały wyemitowane, mówiła, że na razie nie jest gotowa na macierzyństwo. Ze szczerością przyznała, że "chciałaby się realizować i być też fajną mamą, jednak na razie byłoby jej ciężko to połączyć".
Teraz jednak spodziewa się dziecka! Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z mężem, na którym oboje trzymają balony, tworzące napis "BABY". Tancerka nie ukrywa, że są bardzo szczęśliwi, a wiadomość o ciąży udało jej się utrzymać w tajemnicy przez kilka miesięcy. Zdradziła też, że dziecko pojawi się na świecie już na wiosnę!
Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7. rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą trójkę - napisała.
Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów. Gratulują w nich oraz zapewniają, że trzymają mocno kciuki. Nawiązali też do jej wywiadu z "Uwagi!":
Cudownie! Gratuluję, to ogromne szczęście. Czeka Was teraz masa cudownych wyzwań.
Aż mam dreszcze. A niedawno oglądałam wywiad z panią i tak pięknie mówiła pani o tym, jak cudownie by było mieć maleństwo, że cały czas mówiła pani, że nie będzie miała dzieci, a jak poznała męża, to wszystko się zmieniło... i tu taka nowina. Coś pięknego po prostu. Ogromne gratulacje.
Strasznie się cieszę i gratuluję przyszłym rodzicom. To cudowna wiadomość - piszą.
Serdecznie gratulujemy!
AW