Antek Królikowski przeszedł metamorfozę. Wyjechał medytować na Bali. Teraz zmienił fryzurę

Antek Królikowski postanowił zaszaleć i ściął swoją bujną czuprynę. Po rozstaniu z Julią Wieniawą zdecydował się zmienić swoje życie.

Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych dla Antka Królikowskiego. Media od dłuższego czasu donosiły o kryzysie w jego relacji z Julią Wieniawą. Ostatecznie para zakończyła swój dwuletni związek w grudniu.

Zobacz wideo

Po ich zachowaniu można było wywnioskować, że rozeszli się w przyjaźni. Wiele wskazuje jednak na to, że Królikowski bardzo przeżył rozstanie z Wieniawą. Kilka dni temu aktor poleciał na Bali. Swój wyjazd na bieżąco relacjonuje oczywiście na Instagramie. Pod jednym ze zdjęć napisał, że udał się na drugi koniec świata aby "oczyścić ciało i duszę".

Antek Królikowski zmienił fryzurę

Oficjalnie powodem jego wewnętrznej przemiany mają być zbliżające się trzydzieste urodziny. Fani nie mają jednak wątpliwości, że ich idol poleciał do Azji aby odpocząć po trudnym rozstaniu z Wieniawą.

To jednak nie koniec zmian w życiu Królikowskiego. Wczoraj aktor pochwalił się nową fryzurą. Z jego głowy zniknęły charakterystyczne loki.

 

Fanom spodobał się nowy look Antka. W komentarzach nie szczędzą mu komplementów.

Fryzura na plus.
Pozytywniej.
Elegancki ten nowy look.
Super w tych włosach - piszą pod zdjęciem.

Czyżby Antek Królikowski chciał w ten sposób pokazać, że zamknął pewien etap w swoim życiu?