Królikowski po rozstaniu z Wieniawą poleciał na Bali. Hasztagi pod jego zdjęciami są wymowne. Próbuje zapomnieć o Julii?

Królikowski wyjechał na Bali, aby zapomnieć o Wieniawie? Podpisy zdjęć mogą to sugerować.
Zobacz wideo

Pod koniec grudnia Antek Królikowski i Julia Wieniawa podjęli decyzję o rozstaniu po dwóch latach związku. Coraz częściej spekuluje się o tym, że to młoda aktorka zdecydowała się na ten krok.

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi (…). Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - tłumaczyła w rozmowie z magazynem "Viva!".

Antek Królikowski próbuje zapomnieć o Julii Wieniawie?

Antek do tej pory nie wypowiedział się na temat rozstania. Wielu internautów jest jednak zdania, że aktor tęskni za byłą partnerką. Powód? Niedawno pochwalił się selfie, na którym zapozował z magnesem z napisem: "Julia". Teraz przyszła pora na "oczyszczające" wakacje.

Od kilku dni Królikowski przebywa na Bali. Na jego Instagramie pojawiają się regularnie zdjęcia i nagrania z podróży. Hasztagi, jakie aktor umieszcza pod fotografiami są wymowne.

Dokładnie miesiąc przed 30-stką, na drugim końcu świata, oczyszczam duszę i ciało #zdrowie #siła #szczęście #bogactwo #praca #miłość #rodzina #deto - czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że Antek próbuje pozbierać tam myśli i, być może, zapomnieć o Julii.

Anteczku! To cudownie być samemu w podróży. Dojdź aż do sedna! - napisała Sonia Bohosiewicz.
Wspaniale Antoś! Odpoczywaj - dodała Olga Frycz.

My także życzymy aktorowi satysfakcjonującego wypoczynku!

KS

Więcej o:
Komentarze (17)
Królikowski po rozstaniu z Wieniawą poleciał na Bali
Zaloguj się
 • Gość: asza

  Oceniono 9 razy 7

  każda miłość jest pierwsza...będzie jeszcze pięknie

 • Gość: Szaraczek

  Oceniono 6 razy 4

  Ten Królik jest żałosny ! Niech zejdzie z obłoków to może mu się uda . Dzieciuch , a 30 lat na karku !

 • Gość: dejavu

  Oceniono 6 razy 4

  powinien znalezc sobie dziewczynę spoza showbiznesu...bo te wszystkie ściankowe laski nie warte są czasu i zachodu, taka wieniawa....do 30 przeleci tego jeszcze sporo towaru, twarz nieskazona glebszym intelektem, ot...

 • Gość: Opoia

  Oceniono 5 razy 3

  Najlepszego odpoczynku! Nie warto rozpaczać po kobietach. Życie jest za krótkie, by przeżywać coś, na co nie mamy wpływu. Olać to.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  Typowa miękka fajka, czyli znak dzisiejszych czasów jeśli chodzi o mężczyzn. Wypacykowane mięczaki cykające sobie tzw samojebki.

 • Gość: Podchorążych

  Oceniono 2 razy 2

  A gdy Cię rzuci luba dziewczyna to nie rozpaczaj i nie roń łez, lecz z kolegami napij się wina a wszystkie smutki pójdą precz

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  odpoczywaj Paweł,szukaj dziewczyny do swego wspaniałego charakteru i osobowości,tyle jest wspaniałych uzdolnionych aktorek,powodzenia,miłego roku

 • Gość: Byblos

  Oceniono 6 razy 2

  Wizyta w Bangkoku najlepszym lekarstwem na złamane serduszko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX