Królikowski po rozstaniu z Wieniawą poleciał na Bali. Hasztagi pod jego zdjęciami są wymowne. Próbuje zapomnieć o Julii?

Królikowski wyjechał na Bali, aby zapomnieć o Wieniawie? Podpisy zdjęć mogą to sugerować.
Zobacz wideo

Pod koniec grudnia Antek Królikowski i Julia Wieniawa podjęli decyzję o rozstaniu po dwóch latach związku. Coraz częściej spekuluje się o tym, że to młoda aktorka zdecydowała się na ten krok.

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi (…). Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - tłumaczyła w rozmowie z magazynem "Viva!".

Antek Królikowski próbuje zapomnieć o Julii Wieniawie?

Antek do tej pory nie wypowiedział się na temat rozstania. Wielu internautów jest jednak zdania, że aktor tęskni za byłą partnerką. Powód? Niedawno pochwalił się selfie, na którym zapozował z magnesem z napisem: "Julia". Teraz przyszła pora na "oczyszczające" wakacje.

Od kilku dni Królikowski przebywa na Bali. Na jego Instagramie pojawiają się regularnie zdjęcia i nagrania z podróży. Hasztagi, jakie aktor umieszcza pod fotografiami są wymowne.

Dokładnie miesiąc przed 30-stką, na drugim końcu świata, oczyszczam duszę i ciało #zdrowie #siła #szczęście #bogactwo #praca #miłość #rodzina #deto - czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że Antek próbuje pozbierać tam myśli i, być może, zapomnieć o Julii.

Anteczku! To cudownie być samemu w podróży. Dojdź aż do sedna! - napisała Sonia Bohosiewicz.
Wspaniale Antoś! Odpoczywaj - dodała Olga Frycz.

My także życzymy aktorowi satysfakcjonującego wypoczynku!

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.