Justyna Żyła w sesji do "Tańca z Gwiazdami". Wędzikowska pokazała kulisy. Internauci: Petarda!

Justyna Żyła wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na Instagramie pojawiły się zdjęcia i nagrania zza kulis. Zobaczcie, jak wypadła była żona Piotra Żyły.
Zobacz wideo

Już wiosną rusza dziewiąta edycja show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Do tej pory poznaliśmy już kilka nazwisk uczestników. Na parkiecie oficjalnie pojawią się m.in. Dominika Tajner-Wiśniewska, niewidząca biegaczka Joanna Mazur oraz Justyna Żyła.

Justyna Żyła pokazała zdjęcia zza kulis "TzG"

Na Instagramie pojawiły się materiały zza kulis sesji zdjęciowej, w której wzięli udział uczestnicy. Nagranie udostępniła Malwina Wędzikowska, stylistka. Jedno zdjęcie pojawiło się także na profilu Żyły.

Przygodę czas zacząć @tanieczgwiazdami @polsatofficial #sesja #pierwszekotyzaploty - napisała.

Była żona Piotra Żyły pozowała w skąpej kreacji eksponującej nogi. Srebrna sukienka podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Musimy przyznać, że wyglądała nieźle. Pod postem pojawiło się kilka komplementów pod jej adresem:

Kobieta i szpiki to jest idealne połączenie.
Ale Ty masz nogi.
Niejednemu z zazdrości żyłka pęknie - piszą.

Jak na razie nie wiadomo, kto będzie partnerował gwiazdom. Osoba związana z produkcją zdradziła nam, że nawet same gwiazdy tego jeszcze nie wiedzą. Jak myślicie, kto zostanie partnerem tanecznym Justyny Żyły?

"Taniec z Gwiazdami". 9. edycja - kto wystąpi?

Oprócz wymienionych wcześniej osób, na parkiecie na pewno pojawią się blogerka Tamara Gonzalez Perea znana jako "Macademian Girl", trener personalny Daniel "Qczaj" Kuczaj oraz Mister Polski 2017 Jakub Kucner. Mówi się też, że na parkiecie zobaczymy byłą tenisistkę Agnieszkę Radwańską oraz top modelkę Annę Jagodzińską.

AW

Więcej o: